Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó az alábbi konfig?...

Mennyire jó az alábbi konfig? Mondjuk egy L. A. Noire vagy egy GTA 4 elfut rajta (ha nem is maxon, de simán akadásmentesen, szépen futva)?

Figyelt kérdés
Chieftec 500W, Gigabyte GA-H61M-S2-B3, Kingmax 4GB DDR3 1333Mhz, Intel Core i5 2300 2.8Ghz 6MB, Gigabyte 560GTX
2011. dec. 30. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, akor fullon is elmennek rajta.
2011. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*akár
2011. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Bár ha még nincs meg, lenne mit módosítani rajta. Adj egy árat és kihozok egy jobbat.
2011. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Üdv! Köszönöm a válaszod, meg van rendelve, 2-3-án jön. Remélem bírni fogja a nagyobb játékokat :)
2011. dec. 30. 08:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van. Sok sikert hozzá. Szerintem nem fog zavarba jönni a játékoknál. :)
2011. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát tényleg lenni mit alakítani vele, de ha meg van akkor használd egészséggel.

Üdv!

2011. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 137 ezer úgy, hogy a gépház/monitor az marad a régi. Nagyon sokáig próbálgattuk egymáshoz a dolgokat, mire végülis kijött ez a konfig. Az volt a lényeg, hogy erős legyen és viszonylag megbízható. Nyilván lehetett volna ennél jobbat is kihozni, de ebből a keretből most ez jött össze. :)
2011. dec. 30. 09:23
 8/19 anonim ***** válasza:

Én annyira nem értek hozzá,de szerintem nincs semmi baj ezzel a konfiggal. Sőt... A proci teljesen jó,minden olyan alkalmazásra bőven elég ami egy átlag felhasználónak kell. I5 2500K már szerintem nem lenne kihasználva. Ehhez pedig jó az alaplap. Igaz hogy "csak" 2 db memória soltja van,de szerintem 2x4GB bőven elég mindenre,most még teljesen felesleges is. Nem tuningolható a proci ezzel a deszkával,de ezt a procit nem is nagyon arra tervezték. És csak 2.0 USB port van rajta. Hát igen,ez lehet hogy "szemet szúró",de cserébe "alacsony" árban van az alaplap.És még egy negatívum amit fel lehet hozni: csak egy vidi karit lehet bele rakni. Nah, de ahogy gondolom a kérdező nem is egy GTX580 sli konfigot akart összedobni.

Ha mindezt egy H67-es alaplapra építi akkor sem fog észrevenni semmit teljesítményben. Játékokban sem.


Tehát összességében én azt mondom hogy semmi baj a konfiggal! :-)

2011. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom mi nem jó a konfigban és ha nem baj kissé "beléd" javítok:

Nem az a CPU felesleges játékra, az sincs kihasználva. Az úgy lett volna az igazi ha egy jó AMD CPU-t plusz egy jó AM3+-s lapot vesz, így több marad VGA-ra. Az alaplap nem jó mivel gigabyte. Híresen szar support és néhány fontos dolog kihagyása. A CPU deszkától független sem tuningolható mivel a sandy-nek van egy olyan árny oldala hogy csak a K-s CPU-kat lehet húzni. A többi pár MHz után megfekszik. Am USb 3.0. A giga híres Etronját(némely ASRockon is van) nézve nem olyan nagy gond a nem léte szvsz. Az SLI/CF több hátránnyal rendelkezik mint előnnyel tehát az se nagy gond. A GTX560 meg az nV egyik csoda bogara. Az nV talán egyetlen élet képes VGA-ja a mostani szériából a GTX560Ti, de az nV ezt jól megakarta lovagolni és megjött a fémtelenített meg 448 core változat is. Persze utóbbi limitált kiadásban és M.O-n nem elérhetően ha jól tom. A GTX560 a HD6870 árán van, ami annál azért jobb vétel. Az viszont igaz hogy attól a CPU nem lesz gyorsabb hogy H61-s vagy Z68-s lapban van.

2011. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én sem vagyok annyira profi ebben a témában, de jelen pillanatban nem tervezek tuningolást, sem módosítást, annak is örülök, hogy végre egy játékra használható gépem lesz, a mostani konfigom 3 és fél éves. Én a Gigabyte-okra nem hallottam még nagyon panaszt. Bevallom őszintén, elsősorban az L.A. Noire miatt döntöttem az újítás mellett. A gamestar vagy pcguru egyik cikkében volt, hogy szinte ugyanilyen konfigon nagyon szépen futott a játék, tehát igazából az egyik kiindulási alap ez volt. :)
2011. dec. 30. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!