Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 reedem kód aktiválása...

Zolee26 kérdése:

Xbox 360 reedem kód aktiválása? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Kaptam hozzá egy Crysis 2 reedem kódot és beírtam a kódot ,és rámentem a letöltésre és azt írja ki hogy rossz a tartózkodási helyem.Ilyenkor mi a teendő?(a válaszokat előre is köszönöm).
2012. jan. 1. 21:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Tatrószkodj máshól :D
2012. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod ne írj baromságokat please!
2012. jan. 2. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tudsz csinálni.
2012. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Normális választ írj b+,ne írj akkor semmit ha nem tudsz.
2012. jan. 2. 16:16
 5/13 anonim válasza:
Valószínű Magyarországon nem támogatott a letöltése. Vagy pedig NTSC-s amit le akarsz tölteni nem PAL-os! Nekem akkor írta ezt ki amikor ntsc játékot raktam a boxba.
2012. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a regisztrációd régiójával van a gond.

Én is ebbe a helyzetbe kerültem mikor az enyémet vettem.

(gondolom magyar régiójú live regisztrációd van)


Annyit kell tenned, hogy beregisztrálsz egy külföldi régióval egy új fiókot. (ha jól emlékszem én egy angol fiókot regisztráltam a 2. profilként)


Ha megvan, bejelentkezel az új profillal és ott aktiválod a kódot.

Ezzel a régiójú profillal már le tudod majd tölteni a játékot.

Később bejelentkezel az eredeti profiloddal és játszhatsz is.



Egy kis további kételyoszlató:


Az avatar kellékek profilhoz vannak kötve, tehát bármelyik xboxon is jelentkezel be a profiloddal, ott tudod használni.


A játékok viszont xboxhoz vannak kötve, tehát amelyikre letöltöd, azon bármelyik profillal tudsz játszani, de másik xboxra át nem tudod tenni. (mármint csak sima átmásolással.)

A microsoft arra az esetre is biztosít lehetőséget, ha pl. xboxot cserélsz a tartalmakat át tudd vinni.

Ehhez be kell jelentkezni és megkeresni a "tartalom átvitele" opciót...ott részletesen le van írva.

2012. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csináltam egy új profilt és azon meg nincs xbox liveom.Kezdő vagyok még benne.Így hogy tudom megcsinálni?
2012. jan. 4. 16:13
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert az első profilomon van xbox live a másodikon amit most csináltam azon meg nincs.
2012. jan. 4. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen. Xbox live-od van mindkét profilon, te a gold tagságra gondolsz.

Kétféle xbox live tagság van silver és gold.

Neked az első profilon (amivel nem tudod letölteni és amire azt mondtad van xbox live-od) gondolom gold tagság van előfizetve.


A most csinált profilon csak az ingyenes xbox live van, azaz a silver. Ezzel is le tudod tölteni a játékot.

2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akk silverrel is le lehet tölteni a reedemkódot?
2012. jan. 4. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!