Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus notebook nem indul el 2...

Asus notebook nem indul el 2 RAM-mal, csak 1-gyel, de az bármelyik foglaltban lehet, ez mi lehet? Pls heeeeelp

Figyelt kérdés

Asus Z53J tipusú notebookom, 2 RAM-mal nem hajlandó elindulni, felpörög a venti illetve a led felvillan hogy áram alatt van, de se kép se hang.

Emiatt csak egy darab HP 1GB 2Rx8 PC2-5300S-555-12-F1 jelű modul van benne, 2 foglalatos a bővithetőség.

Ha egy RAM van benne és bármelyik foglalatban elindul a gép, de ha berakom a másikat már nem indul el, már cserélgettem a ramokat, hogy egyik jobb dolalt másik bal, és oda vissza, de semmi.

Ez mi lehet? kérlek segitsetek, mert igy csak 1GB rammal megy a win7 :S


2012. jan. 3. 01:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De megnézted asus.com amit linkeltem?:)

vajon mért nincs asus com on ilyen nevü csak f3jp?

és irtam a te általad linkelt oldalon is ot van F3 series

ha veszel bele vid el és probáltasd ki ahogy irtam nehogy feleslegesen vegyél még

laptopokba föleg ilyen egyszerükbe nem nagyon lehet semit se biosba álítani

2012. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezzel nem azt mondom hogy ne lene Z53J is

valószínüleg gyártási hely miat ez a neve de lényegében teljesen hasonló a ketö

2012. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen szinte majdnem ugyanaz, az is lehet, hogy csak a tipus neve tér el egyébkétn semmi más nem.

Persze mindenképp úgy lesz, h előtte kipróbálom.

2012. jan. 5. 10:55
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként néztem a gép alját, Asus Z53J van ráirva más nincs ami a tipusára utalhat sajnos :S
2012. jan. 5. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!