Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fagyhat le minden játék...

Mitől fagyhat le minden játék a gépemen? Részletes hibaleírás a magyarázatban

Figyelt kérdés

Alaplap csere után vagyok,tegnap raktam be az újjat előtte egy gyengébb de amd configom volt.Elindítok egy játékot pár perc után teljesen lefagy a gép,ramokat cserélgettem,videokártya slot nincs az alaplapon,lehet az integrált a hibás?processzort is cseréltem de ugyan az.Valami beállítás vagy driver a hibás? esetleg hardver hiba? minden válasz érdekel rendkívül fontos lenne a segítség,előre is köszi.

gépem nem egy mai vas:

ECS P4S8AG alaplap

többi adat a pontosság kedvéér képben mutatnám.

[link]


2012. jan. 6. 16:18
 1/2 anonim válasza:
Több oka is lehet, de a legvalószínűbb a túlmelegedés, főleg akkor ha csak játékok alatt fagy le, bár egy driver frissítés is lehet használna.
2012. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nah előkerestem a szobaventillátort,nekifektetem és maxon toltam neki,de ugyan úgy lefagy :( akkor szerintem túlmelegedés nem valószínű,vagy ez nem sokat ér amit csináltam? driver váltás talán megpróbálható,de amik most vannak fent azt az alaplap gyári weboldaláról szedtem le,lehet annál jobbat is találni?
2012. jan. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!