Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindegyik grafikus kártya...

Mindegyik grafikus kártya ugyan az csak más márkája vagy nem értem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Radeon HD 6670 DDR5-ös graf kártyát körbe is néztem egy szerb oldalon(mert szerbiai vagyok)és itt több is ki jött.Van itt több árban is(57-96 euróig).Egyik Asus másik Sapphire a harmadik VTX3D meg VisionTek is meg még sorolhatnám...Na azt szeretném meg kérdezni hogy mi a különbség ezek között?Ám ha vennék akkor ezt venném:VTX3D Radeon HD 6670 V2 1GB GDDR5 VX6670 1GBD5-HV2 ez jó?
2012. jan. 14. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

amúgy kb ilyen sorrendben:

Sapphire

MSI

Asus

PowerColor/VTX3D

2012. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Apum SAPPHIRE Radeon HD 6670 1GB GDDR5-öt vett nemrégen. Csendes, nem melegszik terhelés alatt sem nagyon, jó a teljesítménye. Persze, ha nem csúcs játékra kell, akkor jó. Mondjuk ha le tudsz mondani magasabb élsimításról, és esetleg nem akarsz max grafikán játszani, akkor nagyon jó kártya.


Pár játékkal kapcsolatban van tapasztalatom a Sapphire-t illetően.

F1 2012 High beállítások mellett 1920x1080-ban játszható

The Elder's Scrolls - Skyrim magas grafikán, Full HD-ben játszható, bár eléggé határon mozog az FPS, nem mindig éri el a 25-30-at.

Crysis 1-et próbáltam ki rajta, az is megy magas grafikán (legmagasabbon már nem élvezetes).


Milyen CPU-d van amúgy? A fenti próbálgatások egy Core 2 Duo E4500-al voltak 2.4GHz-re húzva 2.2-ről, gyári hűtővel.


Ha nem vagy olyan nagy játékos, bátran tudom ajánlani. Szerintem jó ár/érték arányban a 6670-es és a Sapphire gyártotta DDR5-ös, 1GB-os jó kis kártya, a Sapphire termékeivel mindig is elégedett voltam, jók a tapasztalataim.

2012. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés régi.Köszi a választ.Majd HD 7770 és fx-6100-at fogok venni karácsonykor.
2012. dec. 14. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!