Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IBM ThinkPad R50e laptopban a...

IBM ThinkPad R50e laptopban a meglévő integrált videó kártyát ki lehet vhogy váltani 1 jobb karival?

Figyelt kérdés

Videokártya: Intel 82852GM/GME/GMV/82855GM(E) GMCH - Integrated Graphics Controller

/ami elég ratyi/

ezért kéne csere vagy vmi megoldás.


2012. jan. 22. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy IBM T21-sel simán tudok nézni Power Pointot, a videó lejátszása lassú. Memória kevés, de Linux van rajta.

Ezek a Thinkpadok munkára készültek, nem filmnézésre vagy játékokra, hamar tönkremenne benne a táp is. Ne erőltesd.

2012. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már pár éve ezzel kell boldogulnom eddig egész jól bírja (kopp-kopp-kopp)

utolsónak kösz :)

2012. jan. 23. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a nyáron elektronikus hulladékbegyűjtő autóhoz vittem egeret, billentyűzetet, ott akartak kidobni egy IBM T21-st. Odaadta a fickó ingyen, de a töltőt már pénzért, nem bántam. Nem indult (Dátum és idő, vagyis BIOS elem csere) után Ubuntu került rá, kiválóan működik, semmi baja. Könyvtárakba viszem magammal. Informatikus barátom szerint amíg működik, nem szabad kidobni, akárhány éves. Ezek jól bírják, még nem kínai gagyi alkatrészekből állították össze.
2012. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!