Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden játék akad a gépen,...

Minden játék akad a gépen, akárhogyan is állítom a grafikát. Lehet hogy azért, mert 89%-os a merevlemezem kondíciója és 7 hibás szektor van benne?

Figyelt kérdés
(HD Sentinel-lel néztem.)
2012. jan. 27. 17:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de még mindig nem kaptam kérdést a válaszomra: a winchester hibája miatt akadnak a játékok???
2012. jan. 27. 21:37
 12/16 anonim ***** válasza:

én se kaptam választ a kérdésemre...

"és ez h kezdődött? egyik napról a másikra?"

2012. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
egyszer csak észrevettem hogy akadozik a játék, és már egyre jobban.
2012. jan. 27. 22:44
 14/16 anonim ***** válasza:

meg lehet határozni, h hol vannak a hibás szektorok (kb). és a hibás szektoroknak hagyj ki particionálatlan területet.

ha így sem jó akk passzolom.

2012. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem is egy ilyen problémám van. Minden játék akad, még az ilyen alap játék is mint BFII és a Dear Esther. Jóllehet a Dear Esther alap rendszerkövetelményét üti meg a gépem, de a BFII-nek akkor is futnia kéne, sőt ezzel nincs is olyan nagy gond... fut is rendesen csak vannak pillanatok amikor hirtelen megáll és kb. fél percig ilyen állapotban van. CS Source úgyszintén.


AMD Athlon(tm)II P360

Dual-Core Precessor

779 Mhz, 2,99 GB RAM

ATI Radeon HD4250


Ezen futnia kéne.

2013. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ja és XP-m van, mikor a gépnek a kompatibilitása Win7. Nem tudom ez mennyire számít...
2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!