Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fekete a képernyö?

Miért fekete a képernyö?

Figyelt kérdés
Vettem egy Ati radeon 6750HD és nem tom mi a baj de eddig a régivel jo volt és most nem jo pedig mindent megcsináltam amit kell !(ugy fekete hogy semmit nem hozzbe csak pörög a vga)
2012. jan. 27. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendesen be van kötve? Egyszer nagyon meggyűlt a VGA-val a bajom, szintén fekete képernyő volt, a sok próbálkozás után már azon gondolkoztam, hogy visszaviszem, de a végén kiderült, hogy nem volt rendesen csatlakoztatva a monitorhoz. :)
2012. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy rendesen-e mert én ma 6orája csinálom és nem nagyon muködik de nem tom hogy a vga van rosszul-e vagy a kábel
2012. jan. 27. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A 6 tűs tápcsatit rádugtad a kártyára? A monitor rá van dugva rendesen? A monitoron az a bemenet van kiválasztva ahová a VGA-t dugtad?
2012. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a 6 tüs tápcsatlakozo helye meg van de mit kell oda bedugni ? :D azt venni kellet volna vagy kaptam volna hozzá ? vagy ha a gépbe van hol van milyen szinü ?
2012. jan. 27. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát kérdező te is jókora Isten barma vagy, idézlek:

"pedig mindent megcsináltam amit kell"

erre most derül ki hogy még a tápcsatit sem dugtad rá, akkor hogy is menne?

Ha van a tápodon olyan csati akkor azt dugd rá, ha nincs akkor a kártyához kellett kapnod átalakítót, amivel molexből tudsz 6 tűset csinálni. Amíg azt nem dugod rá várhatod hogy menjen...

2012. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem kaptam a kártyához ******t se csak a videokártyát meg a telepitöt
2012. jan. 28. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Újonnan vetted? Mert akkor kapnod kellett volna hozzá.

De külön is lehet venni, ilyen:

[link]

Pár száz Forintos dolog.

2012. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen uj onnan vettem és nem adtak hozzá de ma megvettem :)
2012. jan. 28. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!