Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop fekete képernyő?...

Laptop fekete képernyő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A notebookom típusa: ASUS K50AB. Bekapcsolás után felzúg, felpörög, ahogy szokott, viszont a képernyő fekete marad, még az ASUS emblémáig sem jut el. Gyanakodtam a videokártyára és a monitorra is. Már levettem a hátulját, de az alkatrészek, kábelek között semmi gyanúsat nem látok eddig. Ha valakinek van valami ötlete, megköszönöm!
2011. nov. 26. 22:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: hogyan lehet CMOS reset-et végrehajtani egy ilyen típusú laptopon? Ha még erre valaki tudná a választ, hálás lennék érte!
2011. nov. 26. 22:08
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia megtudod mondani hogy mielőtt elromlott mit csináltál a géppel ?
2011. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Semmi különöset, a napi játékon és interneten kívül semmit. :( . Ez volt tegnap. Ma bekapcsoltam, és ez fogadott...
2011. nov. 26. 22:42
 4/18 anonim ***** válasza:

A szokások pityenés van?

Külső monitorral kitudod próbálni?


Fn+F8 at próbáltad ?

2011. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Fn+F8-ra nem reagál.

Pittyenés nem volt, de nem is szokott lenni, a fények felvillantak.

A külső monitor jó ötlet, Működhet másik laptop monitorjával is (nincs asztali PC-nk)?

Kábelem nincs jelenleg, de ha így működhet, akkor amint tudok, szerzek.

2011. nov. 26. 23:02
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Szia.

másik laptop monitorján nem működik

Esetleg ismerősnél kipróbálni

2011. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Új hírek. Bekapcsolva volt a laptop olyan 20 perc-fél óráig, és ctrl+alt+del lenyomása után jó lett. Nem vagyok benne biztos, hogy ettől, mert már előtte próbáltam többször is, és nem reagált semmit.

Most viszont működik, kifogástalanul. Aggasztó, hogy semmilyen naplófájlt nem készített a rendszer az esetről. Szerintem megnézetem valakivel a gépet, mielőtt komolyabb baj történne.

Nagyon köszönöm a segítségedet!

2011. nov. 26. 23:44
 8/18 anonim ***** válasza:
:) Nincs mit az a lényeg hogy működik
2011. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
75%

hello

kiderült már azóta mi baja volt? mert ugyanilyen laptopom van és ugyan ez a problémám :/

2012. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, alaplap probléma volt és be kellett küldeni a gépet szervízbe, hogy kicsréljék. :(


Remélem, még garis a géped. Sok sikert!

2012. okt. 13. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!