Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Nincs hang.

Mi lehet a gond? Nincs hang.

Figyelt kérdés

Nem szól a hangszóró, de géphez csatlakoztatott USB-s headset sem. Egyszerűen nincs hang.


Már mindent leellenőriztem, csatlakozásokat, az eszközkezelőben a hangkártyát stb. Látszólag minden rendben, de mégsem jó.


Valami ötlet, mi lehet?


2012. jan. 28. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Először nézd meg h a rendszermemória nem némult-e el. Ha nem akkor frissítsd a drivert, ha ez sem oldja meg akkor passzolom!
2012. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyomd meg egyszerre a windows billentyűt (bal Ctrl mellett) és a Pause gombot.

Ott Hardver fül,majd Eszközkezelő...

Látsz sárga háromszöget felkiáltójellel?

2012. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nincsen sárga felkiáltó jel. Mondom, látszólag minden rendben, csak épp hang nincs.


Most megpróbáltam a driver frissítést, úgy, hogy a google-lel rákerestem a hangkártya driverére, aztán leszedtem, telepítettem, gépet újraindítottam, de továbbra sincs hang. Eszközkezelőben meg azt írja a rendszer, hogy a driver naprakész.

2012. jan. 29. 08:23
 5/6 A kérdező kommentje:

Most derítettem ki, hogy hogyan is ment el a hang...


Öcsém állítólag csupán bedugott egy USB-s fülhallgatót, és akkor elment. Na, így aztán már tényleg nem értem, mi lehet a gond.

2012. jan. 29. 08:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Most már azt gondolom, a hangkártya ment tönkre. Valószínűleg csak egy kis szektor, mert akkor kijelezné a hibát az eszközkezelő.

Ez lett az ára a sok ki-be húzogatásnak, biztonságos leválasztás nélkül, természetesen.

2012. jan. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!