Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet rossz a gépben a...

Mi lehet rossz a gépben a következő esetben?

Figyelt kérdés
azzal kezdődött az egész hogy az alaplap ette a vinyókat... miután rájöttünk hozzá értő ember megcsinálta az alaplapon a vinyó vezérlőt... ezután működött egy ideig, aztán elkezdett olyat csinálni hogy majdnem minden indításkor merevlemez konzisztenciát csinált... aztán 1 hét múlva már be sem indult a win, mert amikor tölti fogja magát és újraindul az egész gép, vagy ha nem indul újra akkor behoz egy "elindítási hibák keresése" vagy vmi hasonló ablakot, majd miután lefutott kidobja hogy nem tud mit csinálni, küldjem el a microsoftnak a hibát és kifújt... ezután vettünk bele egy másik alaplapot, mert sok gond volt már vele és azt mondták hozzá értők is hogy az lesz a rossz... többek között nem fogadott el más videókártyát csak a gyáriját... ez egy egybe vett fujitsu gép volt... szóval vettünk bele egy másik alaplapot, 1 hónapig gond nélkül ment egészen mostanáig... megint ugyan ezt a windowsos problémát csinálja.. és csak egyik pillanatról a másikra jött... tudni kell róla hogy a "fujitsu gépből" már csak a proci van benne a gépbe, minden más ki lett már cserélve... én procira gyanakodom mert nem néz ki 100%osnak mert bírnia kéne a 64 bites wint ennek ellenére felmegy rá és kb 2 percenként kidob kb 1 másodpercre egy kék képernyőt tele szöveggel és újraindul vagy van hogy már betöltés közben megteszi ezt... okozhat ilyen hibát a proci?? vagy más lesz rossz benne?? ha más akkor mi?? köszi előre is a válaszokat...
2012. jan. 30. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Táp milyen?
2012. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 nrrolli ***** válasza:

Üdv :)

és most milyen alaplap van bent? esetleg a tápot is nézték a szakik?

ram ugyan azok?

2012. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Táp?
2012. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy teli van szarral a winyód? esetleg 1-2 vírus? a kék képernyőnél meg kéne nézni mit ír ki. de szerintem valami driver hiba lehet, amit feltettél.


olvasd el a kék képernyőt, de lőtte csináld meg ezt, mert így nem indul majd újra egyből, ha bejön a kék képernyő:


Start > Vezérlőpult > Rendszer > Speciális fül > Indítás és helyreállítás részen Beállítás... gomb > Rendszerhiba részen az újraindítás elől a pipa kivesz és kész is van.

2012. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2-3 hete lett bele új táp véve... azzal biztos nincs gond... alaplap: gigabyte g41mt-s2p... minden ki lett cserélve benne rammal alaplappal együtt... driver hiba, vírus sztem kizárva, mert 3x-4x tettük újra a wint és kb 1 hét és megint ugyan ott vagyunk ahonnan elindultunk és csak azok a driverek voltak rajta amit magától rápakolt a win és már akkor is csinálta, majd ha sikerült rárakni az újraindítgatás között is bármi másik drivert dettó ugyan ezt csinálta... és van egy másik gép itthon ami ugyan ez csak a proci más benne azon tökéletesen fut a 64 bites és semmi probléma nincs vele... most az alaplapcserével bírta ki 1 hónapig... kék képernyőt nem tudom elolvasni mert mivel a 64 bitessel szar volt ráraktam a 32 bitest...
2012. jan. 30. 23:17
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
De milyen a táp??????????
2012. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

win reinstall után 1 hétig jó majd elszaródik? hát bartom akkor nem hardwer hiba...


kék képernyőt ugyan miért is nem tudod elolvasni vak vagy?

2012. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

hkc táp, de nem hinném h ez a lényeg... sokan szidják sokan dícsérik, az én gépemben évek óta az van, tökéletesen működik... a leírt gép öcsémé amivel a gond van...


igen vak vagyok... sőt nem is... analfabéta... könyvelőm van aki leírja és felolvassa amit írtok...


leírom 3adszor is a gyengébbek kedvéért hogy a kék képernyős dolgot csak 64 bitesnél csinálja... és mivel megint azt hiszem 3adszor írom le azt is hogy 32 bites lett rátéve mivel 64 bitessel szar volt... és ahoz újra kell tennem az egészet és rátenni a 64 biteset... végülis ígyis úgyis újra kell tenni, de így fél 11kor amikor kiírtam a kérdést nem fogok nekiállni windowst telepíteni csak emiatt... procinak tuti van vmi nyűgje... kérdésem az volt hogy ez okozhatja-e a leírt hibát...

2012. jan. 31. 01:03
 9/20 nrrolli ***** válasza:
A procci IGEN
2012. jan. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy hasonló esetem...nekem csak játékinditásnál vagy kilépéskor kékhalálozott...miután kicsréltem bne mindent...kaptam egy uj procit is azután is csinálta...


a szervizben azt mondták hogy a gépben lakozó szellem a ludas...

én tuladtam rajta..nem ér annyi fáradtságot..volt h 2x raktam ujra egymás után h mukodjon..

2012. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!