Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlag műszaki/elektronika...

Átlag műszaki/elektronika boltokban árulnak PLCC32 tokozású FWH eeprom chipet?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mennyire bonyolult beszerezni egyet? Google inkább csak külföldi oldalakat ajánl, meg adattáblákat, nem árusító helyeket. Üres kellene.


Ha nem lenne egyértelmű, ez lenne az a chip, amiben a legtöbb alaplap a BIOS-t tárolja. Biztonsági másolat céljából kellene.



2012. febr. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Még sosem kerestem, de szerintem a legegyszerűbb módja megtudni, ha holnap hazafelé/munkába menet bemész egy ilyen átlag elektronika boltba, és megkérdezed.
2012. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egy átlag elektronikai boltban nem kapsz ilyet, de megrendelésre biztos tudnak hozni. De ha csak BIOSt akarsz beleégetni, akkor jó a használt is, egy kidobott alaplapból. Én frissítettem már úgy, hogy működés közben kicseréltem magát a chipet... (Sikerült.)
2012. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így csinálom, csak momentán nincs olyan döglött alaplapom, amiben 8 megabites chip van, és olyan kellene. 2-es bezzeg van 3 is...
2012. febr. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!