Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindig van egy kis pötty a...

Mindig van egy kis pötty a Taskbarban. Mindig más szinű és nagyon zavar, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:00
 1/5 2xSü ***** válasza:
Az óra mellett? Nálam nincs :-) . Esetleg vidd rá az egeret, nézd meg mit ír ki. Vagy kattints rá a jobb, vagy bal egérgombbal és nézd meg mi jelenik meg. Gondolom valamilyen szoftver települt oda. (Sejtésem szerint valamilyen hardverhez kapcsolódó segédprogramról lehet szó.)
2012. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képernyőmentést, mert így nehéz megmondani.
2012. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az óra melett. Csak ugy kb a közepén egy kis elmosodott pötty. Ezen mit nem lehet megmondani, nem lehet elképzelni egy sima elmosodott pöttyöt a taskbarra (a csik a képernyő alján az a taskbar amin rajta van a start menu)
2012. febr. 13. 17:53
 4/5 2xSü ***** válasza:

Készíts egy képernyőfotót, mert ilyet még én nem láttam. (A print screen billentyűvel vágólapra tudod másolni a képernyő képét, amit aztán pl. a Paint-be be tudsz illeszteni (Szerkesztés > Beillesztés), majd lementve fel tudod tenni egy képmegosztóra ( www.kepfeltoltes.hu ), majd az ott kapott linket másold be ide.


Én vagy 100 számítógép képernyőjét láttam már, de egyiken sem volt kis színváltoztató pötty sehol, ezért az „Ezen mit nem lehet megmondani, nem lehet elképzelni”-re a válaszom: Tényleg nem tudom elképzelni. Látni kellene, akkor talán támad valami ötletünk.


Még arra gyanakszom, hogy esetleg maga a kijelző hibás. (Ha az előző vágólapra másolásos, paint-be másolásos dolgon nem látszik, akkor valószínű a fizikai képernyő (monitor) hibás.)

2012. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt az oldalt: [link]


Ha a tesztképeken is látszik – amelyeknek elméletileg el kell takarni a tálcát –, akkor a monitorral van gond. Ha nem, akkor legalább ezt a hibát kizártuk.

2012. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!