Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a processzor egy Toshiba...

Ez a processzor egy Toshiba laptopban van, AMDŸ A6 Quad Core™ - A6-3400 - 1.4GHz (2.3GHz, mi a véleményetek róla? Játékokat vinné? Vidkari AMDŸ Radeon™ HD6540G2 / 1GB DDR3?

Figyelt kérdés
Notebook
2012. márc. 1. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát te mióta gondolod azt hogy a laptopon játszani lehetne?Amugy biztos vinné a játékokat de nem az új játékokat
2012. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a notebook árkategóriájában a legjobb, Satelite L750D-16K

és igen ezzel már játszani is lehet. Még új játékokat is, közepes részletességgel frankón futnak rajta de high-on is mehetnek dolgok. Én is pont ezt a gépet készülök megvenni amint meglesz a pénzem rá.


[link]

2012. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a keresőben kb mindenféle játéknál meg tudod nézni hogy milyen jó.. válaszd ki a grafikus vezérlőt- AMD Radeon 6540G2 a listáról a játékot és resctrict.. most épp megnéztem a fifa 12-ot mint látható ultra beállításon is hibátlanul fut. :)

2012. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látható hogy egy középerős grafikus vezérlőről van szó, a régebbi játékok ( egy két évesek is) hibátlanul elfutnak rajta mediumon egész biztos a keményebb diók is GTA IV, Mass Effect 2 szintén megy szépen mediumon, highon már döcögős nem érdemes.


A legújabb játékok egy része szintén futhat mediumon a high kizárva, viszont a legújabb keményebb diók nem igazán, pl Mass Effect 3 elvileg lowon fut, a Witcher 2 esélytelen akárhogy is.


Összességében jól el lehet játszani vele, ennyi pénzért szerintem nagyon megéri elég sok mindennel szépen el lehet játszani, korrekt grafika mellett. Én is tuti már hogy ezt veszem majd.

2012. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak azt áruld el hogy hogy jön a Mass Effect 2 és 3 az optimalizálatlan címek közé? Mindkettő remekül optimalizált(és remek játék legalábbis a 3 demoja elég jó lett szerintem), nem érdemli meg hogy Wintcher 2-vel, GTA4-el, BF3-al stb.. emlegessék ilyen szempontból.


Na már most kérdező alapszintű játszadozásra elég az a kis gép, bár ez játék függő, van ahol feljebb is. Azt természetesen meg kell vallani hogy ha a játékok fontosabbak mint a hordozhatóság akkor asztalit vegyél. Vagy ha netán komolyabban akarsz a notin gamelni akk többet belefektetni.

2012. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja tény, hogy a Mass Effectet jól optimalizálták, a 3 is elfut majd low beállításon ennél a notebooknál, sőt még egy kicsit gyengébb konfiguráció is viheti. A beszélt konfigurációnál maradva egy szériával korábbi felállás pl egy A4-3300 egy Radeon HD6510G2-vel is viszi.
2012. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!