Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes egy...

Szerintetek érdemes egy játékot low-on futtatni ha csak arra képes a grafikus vezérlő?

Figyelt kérdés

Tehát ha esetemben a AMD Radeon 6540G2 egy játékot csak low-on tudna elvileg lejátszani, az úgy még élvezhető vagy médium beállítás alatt nincs értelme. Mekkorák a különbségek és miben nyilvánulnak meg?

Most lesz nemsokára egy ilyen grafikus vezérlővel ellátott notebookom és csak kiváncsi vagyok mert az újabb keményebb játékokat már nem bírja elvileg mediumon futtatni..

Játszható úgy egy game vagy inkább csak olyannal játszak majd ami mediumot legalább bír?


Bocs ha hülye a kérdés, köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 1. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen alapvetően nem játékra lenne a gép, akkor asztalit vennék.. de néha azért jó lesz eljátszogatni rajta, így csak tájékozódom mik a kilátások.. :)
2012. márc. 1. 13:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút játék függő. Van amelyik low-on nem szép, de játszható, és nem azért éri meg vele játszani, mert szép. Egy Crysis például (véleményem szerint) semmi másért nem éri meg játszani, csak a kinézetért, mert maga a játék dögunalom. De rengeteg játék van, ami csillogó grafika nélkül is rendkívül élvezhető. Vagy ott van pl a Left 4 Dead, amit képesek voltak annyira optimalizálni, hogy alacsony felbontás sem vesz le sokat a látható grafikából, mégis sokkalta kevésbé gépigényes.


De persze ha te is ilyen grafikab*zi vagy, akkor neked nem fogja megérni low-on játszani, mert azok nem a játékélményt szokták keresni :)

2012. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ!


Nem vagyok grafika b%zi egyáltalán eddig konzolos voltam, így gyakorlatilag éveken keresztül mindenféle upgradelés nélkül elvoltam egy masinával.

Nagyon is értem mit akartál mondani, megnyugtató válasz, csak az érdekelt hogy futnak e a játékok lowon normálisan tehát nem szaggat stb... az hogy kicsit rosszabb a grafikája az nem érdekel. :) Olyan játékkal kell játszani ahol nem az dominál ahogy te is mondtad.

2012. márc. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!