Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy zenelejáts...

Szeretnék venni egy zenelejátszót, de milyen márkát érdemes? 15ezernél nem szándékozok most többet kiadni!

Figyelt kérdés

Eredetileg egy shuffle-t akartam, mert futáshoz hasznos lenne, meg hát igen iPod touchomnak is jó hangzása volt, szóval apple megbízható, de aztán felfigyeltem a Samsung YP-Z3-as lejátszóra, miután kipróbáltam haverom Samsung lejátszóját. Sennheiser CX-300II-es fülhallgatóval iszonyat jól szólt. Azt hiszem neki Samsung YP-K3-as lejátszója van.

Szóval valami vélemény a samsung lejátszókról? 15ezer körül vagy alatta milyen lejátszót érdemes venni???



2012. márc. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
használt iPodot vegyél, hagyd ezeket az utánzatokat, a Samsung telóvban is csak másolni a tudja aza iPhoneot.
2012. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, elég jó volt a hangzása annak a samsungnak. És azért jobb, használhatóbb, mint egy shuffle, ezért gondoltam erre a samsung-ra, de még lehet utánna nézek pár Sony modellnek is:)
2012. márc. 4. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jl körülnézel, használtan már kapsz 30Gb-os iPod classicot, amihez képest akármilyen samsung egy ****.
2012. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] itt vannak sonyk 17ért. De ott oldalt választhatsz több széria közül is. Nekem E sorozatos mp4-em van, NWZ-E463, csak 8 GB de az 28 felé van már.. Na mindegy azt akarom kinyögni, hogy én nem csalódtam benne, le is kopogom, eléggé jól szól meg minden, sokat is bírja :) Csak nem lehet a sima mp3 se olyan rossz.
2012. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én a Sandisk Sansa Clip -pet ajánlanám. 3-4 éve nyúzom gond nélkül, akkumlátor idő csökkenés nélkül. Csak ajánló tesztek vannak róla, a kiváló hangminőség miatt.

Ez még a régi verzió, az új a Sansa Clip+.

2012. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!