Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wifi router probléma! Röviden:...

Wifi router probléma! Röviden:Nem jön be az admin oldal. Rosszul kötöttem be?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne,hogy beszereztem egy wifi routert és első nekifutásnak nem sikerült beüzemelnem.UPC kábel modemmel kellene mennie.Csatoltam 2 képet a bekötésről [link] itt maga a UPC modem látszik. itt pedig a wifi router: [link] Eddig a kék kábel ment egy swichbe és így volt eddig megosztva a net. Ezért a kék kábelt most a wifi router WAN aljzatába dugtam a másik kettőt pedig csak bedugtam hátha alapon alibiből.A probléma végül is az,hogy nem jön be az admin oldal a megadott 192.168.0.1 ip cimmel.Tutira veszem,hogy valamit benéztem a kötögetés közben.Ebben szeretném kérni a segítségeteket.(resettel is próbálkoztam már de semmi)
2012. márc. 8. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
a cím: 192.168.1.1 :D
2012. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kötögetéssel minden rendben van, csak nem jó címen próbálsz bejelentkezni! A helyes cím: 192.168.1.1


A felhasználónév: admin (alapértelmezetten)

Jelszó: admin (vagy: password - alapértelmezetten)

Ha használt a Router, először RESET-eld, a hátulján kell egy erre alkalmas gombnak lenni, melyhez valami segédeszközt is használnod kell, mert nehézkes az elérése/benyomása

2012. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
192.168.1.1-el sem megy,mert eredetileg ezzel próbálkoztam csak elírtam:)
2012. márc. 8. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld az alján szereplő címet elérni (ha van), ha semmiképp nem tudsz belejutni, akkor RESET
2012. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 legendavagyok01 ***** válasza:

A D-Link-nél 192.168.0.1 az ip cím, felhasználói név admin, jelszó üres.

Nézd meg, automatikus ip cím kérés be van-e beállítva.

[link]

2012. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Kézikönyv:

[link]


Ez elég szakállas modell. Régebben, bizonyos D-Link modelleknél tapasztaltam olyat, hogy addig az istenért se jött be a Webes felület, míg a hozzákapott CD -vel be nem állítottam az internetkapcsolatot. Elég nagy ragyiság ez a D-Link -től, de ez van.

2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cmd: ipconfig és az az ip-d
2016. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!