Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leállás mitől lehet?

Leállás mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 hónapja van újrarakva a gépem. kb 2 hete van olyan hogy váratlanul leáll és 1 percig vissza sem tudom kapcsolni. Táp már 4 hónapja megvan szerintem nem az a baj. Szerintetek? Leáll minecraft közben és egyéb adobe flash playeres dolgok közben(legtöbbször).
2012. márc. 8. 19:57
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
2012. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a táp?
2012. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cipi8 ***** válasza:
Ha táp gagyi az is tud ilyet okozni! FSP, Chiftech, Cooler Master ezek a legjobbak! De ez lehet még sok más probléma is Proci melegedés vagy Ram gondok is okozhatnak hasonlót!
2012. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A táp az DL ATX420W
2012. márc. 9. 15:17
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Táp --> Kuka
2012. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello

Nem biztos hogy a tápal van baj!!!

teölcsd le a speedFANt vagy a CoreTemp et és figyled a hőmérsékletet. (WIN7 nél a hangerő melleti kis nyilacskára katolva...)

Nálam is ez volt a baj a processor túlmelegedett és leált majd 5 perc után pár fokot hült és beindult

Valamiért a hűtése nem indul el 40 45 foknál KAPCSOLD KI a gépet és indicsd újra.

Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamint a CoreTemp jelez is ha túl melegedet ráadásul ingyenes program
2012. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!