Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sata vinyot akarok a gépre...

Sata vinyot akarok a gépre csatlakoztatni de nem ismeri fel - mi lehet az oka? a Bios-t néztem de ott nem találtam semmi beálitást a sata-ra

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 15:57
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Mikor nem ismeri fel? Operációs rendszer telepítése közben? Vagy második vinyóként akarod már meglévő rendszerre?

Előbbi esetben IDE kompatibilis mód állítás a BIOS -ban vagy ha erre nincs lehetőség, akkor driver integrálása a telepítőbe.


Utóbbi esetben, ellenőrizni, hogy engedélyezve van-e a SATA vezérlő a BIOS -ban, illetve fel van-e telepítve a driver -e.


Persze lehetnek egyéb ínyencségek is, mikor SATA1 vezérlőre akarsz dugni SATA2 vagy SATA3 vinyót. Ilyenkor a vinyót át kell állítani a megfelelő SATA módba, hogy normálisan működjön.

2012. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Második vinyoként akarom , de bios-ban is néztem és nem találtam semmi Sata nevü beálitást ...
2012. márc. 19. 16:06
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Mi az alaplap pontos típusa?
2012. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!