Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kell máshova dugni a...

Miért kell máshova dugni a hangkábelt, mint amelyik helyre lett az tervezve?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy nem tudom használni a mikrofonom.

Ha bedugom az eredeti (piros színnel jelzett) bemenetbe, akkor sem működik, és olyankor nincs is hang. MIVEL: Az eredeti zöld helyett a pirosba kell dugni a hangot, ha akarok hallgatni valamit. Már próbálkoztam átállítani a gépen, de nem érek el vele semmit, és nagyon kellene a mikrofon. Gyors segítség kellene.

Realtek AC 97 Audio Driverem van



2012. márc. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Előlap vagy hátlapi kivezetésről beszélünk.


Mehg kell adnod melyik dugaszba mi van van csatlakoztatva, zöld hang ki, piros mikrofon. Előkészitett sémákat is találsz, füles, 2 hangszoró, 5.1, stb.

2012. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm... de ezt hol is kell megadni? Bios, vagy a hangkártya? Nem vagyok jártas ilyenekben :/
2012. ápr. 1. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Első lépésként célszerü lenne válaszolnod hogy elölapi vagy hátlapi kivezetésről beszélünk?

Ugyanis az előlap bekötését akár el is lehet rontani, mig a hátlap gyári.


Realtek.com oldalról letöltöd a drivert - ha eddig ezt nem tetted meg - és a tálcán az óra mellett megjelenő ac'97 ikon segitségével tudod konfigurálni a hangeszközöket úgy ahogy neked ideális.

2012. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátlap, és bárhogy próbálom nem lesz jó a zöldbe dugva a hang.
2012. ápr. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!