Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan adjak hozzá több első...

Hogyan adjak hozzá több első hangszórót?

Figyelt kérdés

A minap vásároltam egy új alaplapot, melyben egy VIA HD hangkártya van, az előző lapon Realtek kártya volt, mely rákérdezett, hogy milyen eszközként szeretném beállítani az éppen csatlakoztatott hangszórót(Első,oldalsó,hátsó stb.)

Viszont ez a VIA szoftver nem kérdez, és nincs lehetőség beállítani hogy több hangszóró is front speakerként legyen használva.

Tehát a kérdés: hogy tudom megoldani, hogy 2/3 eszköz is fronton legyen?


2012. ápr. 6. 20:32
 1/3 anonim válasza:

A legegyszerűbb módja, hogy azt az egy kimenetet tulajdonképpen elosztod, így ugyan arra a kimentre rádughatsz több eszközt is, jó példa erre a hálózati elosztó. Segítségül mellékeltem a számodra szükséges terméket, amelyet elektronikai boldtban JACK elosztó néven fogsz megtalálni.

A kép róla: [link]

2012. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szoftveresen kellene, jelenleg is így van elosztva

azért köszi a választ

2012. ápr. 13. 19:30
 3/3 anonim válasza:
Ha a saját szoftvere nem támogatja, akkor nemigazán fogod tudni megoldani, csak ilyen megoldással. Ezzel nincs semmi gond.
2013. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!