Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van hogy a fülhallgat...

Az miért van hogy a fülhallgatómban visszahallom a gépem belső hangját?

Figyelt kérdés
Alapjáraton ha nem megy semmi akkor is eléggé zúg, de pl. ha elkezdek gépelni akkor rendesen hallom a füllhalgatómban a pötyögést de pl. ha csak simán bökdösöm a laptopot akárhol azt is hallom a fülesben.
2012. máj. 12. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ismerős a régi idők játéktelefonja, ami két pohárból vagy konzervből áll, és egy madzaggal kötik össze ezeket. Ezáltal létrejön egy, bár halk, de hang vezetőképességgel rendelkező ,,telefon''. Az én elképzelésem szerint a fülesed nem lapos, hanem kicsit szélesebb a hangszóróknál, így a vezetéken keresztül hallod azokat a rezgéseket, amiket a gép vagy te hozol létre, pl.: a gépelés.
2012. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De régebben ezzel nem volt gond:/

Azt is csinálta amúgy mostanában hogy egy bizonyos hangerő felett istentelenül elkezdett sípolni, azt se értettem, mondjuk most jelenleg ilyen gond nincs.

2012. máj. 12. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom fülhallgatós a füles. Ha közel van a mikrofon a hangszórókhoz, mint minden más mikrofonnál is előforul, hogy ,,gerjed''.
2012. máj. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az de kábelszakadás miatt a miki része jelenleg nem is jó, de nem ez lesz a gond mert egy sima egyszerű mobilhoz használt fülessel is ugyanezt csinálja.
2012. máj. 12. 02:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Na közbe sípolást is megint elkezdte, hurrá:)


Sípolni csak hangszórókon sípol amúgy, füleseken keresztül nem.

2012. máj. 12. 02:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Kb 9 hónapos a gép amúgy, még a gyári windows7 van rajta, hangkártya drivert már újra raktam de az se segített, igazából egy olyan 1 hónapja csinálja kb ezt.


Lehet érdemes lenne szervízbe vinni, elvégre még garanciás.

2012. máj. 12. 02:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Na probléma megoldva, mindössze annyi volt hogy a mikrofonnál a lejátszási hangerő maxon volt, ezt visszaraktam nullára:)
2012. máj. 12. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!