Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A szamitogepem nem ismeri fel...

A szamitogepem nem ismeri fel a stick-et. USB-s mouse megy, ha a telefonomat beraktam az is ment, fenykepezogep megy de egy sticket sem ismer fel (3-at probaltam). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Bent volt a stick a gepben, neztem valami kepeket, de ott volt hagyva egy kepen. Kozben kiprobaltam egy USB-s mouse-t, meg volt szakadva a kabel, en turogettem es a mosue pislant egy parszor, kozben a windows hangal jelezte hogy felismeri. Mikor tovabb kartam nezni a kepeket mar nem mentek, azota nem ismer fel egy sticket sem. 3 szor csereltem windowsot, (XP), es meg linux is van a gepen azzal sem jelennek meg.Egy haverom szerint nem kap eleg aramot, fel lehetnek puposodva a kondik az alaplapon, de ranezesre semmi bajuk sincs. Tippeket es megoldasokat kernek mit tegyek.

2012. máj. 20. 17:43
 1/2 A kérdező kommentje:
ez csak a kezdet volt, ezek utan az jott hogy nem indult a windows, semmilyen formaban, se live semmi,valami ACPI bios hhibat adott, aztan a kep sem jott be, mikor mar azon kezdtem gondolkodni mennyiert adjam el az alkatreszeket, megneztem a bioselelemet es le volt komplett merulve. Elem csere + egy alapos kiporolas(tap, alaplap, minden) es ugy megy a gep mintha semmi sem tortent volna.
2012. máj. 27. 17:56
 2/2 Manka68 válasza:

Szia!

Itt találsz szakértő segítséget :

[link]

2012. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!