Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot vennék, melyiket...

Laptopot vennék, melyiket válasszam? Segítség

Figyelt kérdés

Laptopot vennék, játszanék is vele. A problémám az, hogy 5 laptopot találtam és nem tudok dönteni közülük, mert van aki az erősebb processzorra (i7) és van aki az erősebb videókártyára szavaz. Szerintetek melyiket vegyem meg? Szeretném rajta futtatni a gta 5öt :)



1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Segítségeteket előre köszönöm :)


2012. máj. 28. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
gta 5 nem fog elfutni egyiken sem
2012. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg tudnád indokolni, hogy miért nem?
2012. máj. 28. 12:13
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

laptopon nem játszani kell, egyrészt ugye.

másrészt, ha a GTA V olyan szarul lesz optimalizálva, mint az elődje, akkor tényleg erőmű kell majd a futattásához.


egy laptopnál inkább az anyaminőség, az összeszerelés minősége, a garancia ideje a mérvadó, nem is annyira a hardver. elvégre is mire mész a négymagos processzorral meg a csillivilli vidókártyával, ha másfél év múlva mondjuk eltörik az egyik zsanér?

2012. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
asztalit akartam venni, de az élet úgy hozta, hogy laptopra van szükségem, ezért gondoltam, hogy akkor "kettő az egyben"-t próbálok venni
2012. máj. 28. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenovo-t
2012. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!