Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen procihűtőt vegyek?

Milyen procihűtőt vegyek?

Figyelt kérdés
S775-ös. van egy pentium D 820-as procim ami 2,8 ghz-s. a hűtője az egy 2,6 ghz-s cerkának a gyári hűtője. 2,8 ghz-n szinte be se lehet kapcsolni a gépet,ha mégis magátol leáll akármit elindítok olyan meleg. 1,33ghz-n alapjáraton is 55 fokos. valami olyan kéne amit használtan általában lehet kapni,és nem haladja meg az 5 ruppót. (nem muszáj hogy márkás cucc legyen csak jó legyen hozzá)
2012. jún. 2. 16:40
 1/7 flr. ***** válasza:
Cooler Master Hyper TX2/3
2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából azonos foglalat esetén ugyanazt a gyári hűtőt kapod az összeshez, tehát a Celeron hűtője jó kell, hogy legyen. Más lesz a baj.


- Rosszul raktad rá

- Nem pasztáztad, vagy nem jól

- Gagyi tápegységed van

- Nem kötötted be a CPU-t ellátó csatlakozót a tápból az alaplapra

- Hibás a hűtő

- Hibás a proci


Ha újat akarsz, akkor pl. Pesten a PC-Maxban 500 forintért hozzád vágnak egyet.

2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendesen van pasztázva. a hűtő kb.4 cm magas, full forró az egész,venti maxon pörög. a táp meg nem sz@r.
2012. jún. 2. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az esélyesen nem egy 2,6-os Celeron gyári hűtője. Nekem az egyik gépben az 1,6-os Celeronhoz dupla akkora van. Sőt, a régi S478-as Celeronokhoz is dupla akkora volt.
2012. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ezesetben tényleg új vétele javasolt.
2012. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


kb. így ekkora.

2012. jún. 2. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj, volt nekem is egy 2,8GHZ-s D820am egy alu magos CM hűtővel, ami 2szer akkora mint a 1155 gyárija és 9 centis venti megy ré 8 centis felfogatással... alapjáraton 40 fok terhelve 70. Vettem egy LCpower LC CC 95 hűtőt sok apszta 1 nagy normál 9 centis venti 2 rézcső álló hűtés a gépházba folyamatos levegő csere és -5 fokot értem el így... vettem egy E5700as DualCore procit, 20 fokos lett a proci amelett hogy 2szer olyan erős is... ha tuningolom 30 fokos alapjáraton terhelve meg 40 tehát ez a D820 alapból meleg
2012. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!