Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kontakthibás A4-Tech X7 egér,...

Kontakthibás A4-Tech X7 egér, javítható?

Figyelt kérdés
Van egy A4-Tech X-718BF optikai egerem, aminek a kábele feltehetően kontakthibás lett. A fekete borítást leszedtem a sérült helyről és több kábel is meg van törve, összesen 5 (piros, sárga, kék, zöld, piros-sárga) kábel fut bele az egér "alaplapjába". A sérült helyet kivágtam és összekötöttem, de semmi reakció nem volt, de észrevettem, hogy a vékony kábelek belsejében egy fehér színű huzal vagy nemis tudom mi van. Valaki tudna rá megoldást, hogy miként kelthetném életre?

2012. jún. 2. 18:34
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
szerintem nem ér annyit az az egér hogy szenvedj vele, annyira azért nem jó hogy bütykölje az ember.
2012. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem elég sokat ér és ha van rá mód akkor megcsinálnám. Ez volt a kérdés.
2012. jún. 2. 18:42
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
akkor próbálj szerválni egy használt, másik X7-est (lehetőleg optikásat, akkor nagyobb valószínűséggel ugyanolyan a kábele), az se baj, ha valamije rossz, és szimplán cseréld ki a kábelt.
2012. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kábel jó, mert ugye az alaplap elülső oldaláról jönnek ki a kábelek, a másik oldalán pedig van 5 pötty amikhez ha kis szerencsével hozzá tudom érinteni az 5 kábelt, akkor működik, de ezek szerint nem lehet csak simán összekötni a kábeleket, hát akkor marad a forrasztás. Azért köszönöm a segítséget, csak gondoltam forrasztópáka nélkül is meg lehet oldani, de jelen esetben nem.
2012. jún. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!