Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hibája a gépemnek?...

Baranyai Péter kérdése:

Mi lehet a hibája a gépemnek? (nem kapcsol most már be)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy így látatlanban nem lehet biztos választ adni, de gondoltam felteszem itt először a kérdést. Holnap viszem úgy is szervizbe...


Nos hát a gond már korábban elkezdődött. Még pedig azzal, hogy ha hátul kihúztam egy USB eszközt, akkor egyszerűen kikapcsolt a gép. Bekapcsoltam, majd rendesen működött az adott USB eszköz. (Nem mindig mutatkozott ez a jelenség)

Tegnap már igen agresszíven mutatkozott, ugyanis ha bármilyen USB eszközt kihíztam kikapcsolt a gép, és egyből nem tudtam visszakapcsolni. Várni kellett... Ma pedig újraindítottam a gépet, és közben kimentem. Mire visszamentem, addigra ki volt kapcsolva a gép. Mondom mi a fene... Beakarom kapcsolni, és nem kapcsol be. Leszedtem az oldal lapot, és csupán ha áram alatt van a gép, (de még nem kapcsoltam be) akkor is elkezdenek pörögni a ventilátorok, majd leállnak. Én táp vagy alaplap hibára gyanakszom. De inkább táp hiba legyen. :)


2012. jún. 13. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Táp márkája mindent elárulna. Megosztanád velünk? :)
2012. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre sajnos már nem tudok válaszolni, mert most nem otthonról netezek. Csupán fejből annyit tudok, hogy 350 Wattos, és van hátul kettő fajta bemenete. :D
2012. jún. 13. 14:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztosan nem egy LG márkájú. Szóval valami ismeretlen... :)
2012. jún. 13. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, hogy azzal van gond, vegyél Chieftec vagy FSP tápot helyette. Ezek megbízhatóak.
2012. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen. ;)
2012. jún. 13. 14:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg hát már régi veterán gépről van szó. Nem egy mai darab. De nekem ez is tökéletes. :)
2012. jún. 13. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökmind1 akkor is FSP!
2012. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van, de hát a tápomnak semmi baja. :D Alaplaphibás... :(
2012. jún. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!