Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150. 000 Ft-ből ti a meglévő...

150. 000 Ft-ből ti a meglévő asztali gépeteket turbóznátok fel vagy vennétek laptopot? [többi lent]

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépem:

Processzor:Intel Pentium Dualcore E6500 2.93Ghz-->3.6Ghz-ra OC

RAM: 2GB 800Mhz

Alaplap: Gigabyte P41-ES3G

Videokártya: Nvidia geforce 9800 GTX+

Merevlemez: WD Caviar Green 500GB


Felturbózva:

Processzor: Intel Core i5 2500k

RAM: Corsair 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CMZ8GX3M2A1600C9

Videokártya marad mivel nem szoktam játszani a gépen csak nagyon ritkán (évente 1-2-szer)

Merevlemez: SEAGATE 2000GB 5900rpm 64MB SATA3 ST2000DL003 (a mostani mellé)

Táp: Corsair CMPSU-500CXV2EU


Sajnos nem tudom eldönteni mivel mind kettőnek látom értelmét. A gépnek azért, mert videókat szoktam csinálni ahova elkel egy erős proci a laptopnak meg, mert hordozhatom. Mondjuk mostanság egyre kevesebb videót csinálok ez megint megnehezíti a döntést mivel lehet, hogy a későbbiekben újra elkezdek videókat vágni.



2012. jún. 17. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

:) helyeted döntsünk?

inkább majd magadra vess:p

2012. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Perfectrush válasza:

Én azért voksolnék az asztali gép mellett, mert az úgy tényleg jóval erősebb lenne.

Egy erős video-készítésre alkalmas processzorral rendelkező laptopot viszont nem fogsz tudni 150 ezerből megvenni.

Ennyi pénzből kb. egy hasonló erősségű laptopot tudnál venni, mint amilyen a mostani géped is.


Vagy esetleg vársz és gyűjtesz még és 200 ezer körül már tudsz venni jóval jobb notebook-okat.

2012. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:
ha évente gyszer-kétszer szoktál játszani, akkor én azt javaslom, hogy add el ezt a vasat, és a 150-hez hozzácsapva vegyél belőle egy laptopot: egy trinitis laptopot ajánlok, ami játékra is alkalmas(ezen a színem biztos)
2012. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazándiból nekem ez a laptop tetszett meg nagyon, erről mi a véleményetek? :) mondjuk utolsó válaszoló igazad van lehet, hogy tényleg azt fogom csinálni. Szerintetek mennyit ér a gépem?

[link]


mondjuk utolsó válaszoló igazad van, lehet, hogy tényleg azt fogom csinálni. Szerintetek mennyit ér a gépem?

2012. jún. 17. 12:25
 5/5 lindmayer ***** válasza:

40-50 ezret

de én inkább az új generációs trinitys processzorral megáldott gépeket nézegetnék

de mindenesetre a teszteket megvárnám

2012. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!