Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok egy programot a...

Hogyan tudok egy programot a gépről véglegesen leirtani? A "C" és a "D" meghajtón is szétszórva vannak fájltöredékei az adott játéknak, és már nem ismeri fel a programok telepítése és törlésénél sem.

Figyelt kérdés
Nincs olyan program amivel végleg ki lehet tisztítani a meghajtókat? Mert a gép ettől még úgy érzékeli, hogy telepítve van a játék.

2012. jún. 17. 15:56
 1/4 csapo1002 ***** válasza:
Én a Revo Uninstallert ajánlanám...
2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Revo Uninstallert használok. Nagyon jó kis progi!
2012. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még a Ccleanert ajánlanám!
2012. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sya! Kontrák Attila vagyok és én ezt ajánlanám ha törölni akarsz ez eltünteti a hátrahagyott darab file-okat is :

Iobit uninstaller és egyszerű használni mert elindítod a letöltött progit és belehúzod amit törölni akarsz a többit meglátod magadtól is mindent kiír magyarul és még töltsd le ezt is Iobit unlokker ez is magyar csak belehúzod és meghatározod, hogy oldja fel a makacs progikat amiket mással esetleg nem tudnál törölni és behúzás után kijelölöd, hogy felold és töröl ez is kiválló progi és ingyé van menj rá a z ingyen szoftver minden napra és ott is keress, de ha google keresőbe beírod be fogja adni mindkettőt! Én azért használom mindkettőt mert nekem is voltak problémáim a makacs progikkal de e 2 leviszi tuti és tiszta marad utánuk a gép nem hagynak maradékotés a helyedben még letölteném a Privazer nevűt ami szintén ingyé és mindig frissítheted ez rendszer karbantartó és felül írja a régi progik utáni nyomokat is Jó babrálást: Attila

2016. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!