Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik webshop szállítja ki...

Melyik webshop szállítja ki bontatlanul a termékeket? (Lásd bővebben ->)

Figyelt kérdés

Most készülök gépet venni és mindenképpen úgy szeretném megvásárolni, hogy a termékeket bontatlanul kapjam meg. A következő boltok vannak szem előtt: Ipon, PCX, Lambda Computer


Az iponról úgy hallottam, hogy az alaplapi dobozt fel szokták bontani.

Esetleg más boltokat ismertek?



2012. jún. 20. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak PCX-től rendeltem komplett gépet. Úgy csinálják, hogy az összerakott gép mellé elküldik a dobozokat(persze nincs benne az alkatrész), tartozékokat és a CD-ket.
2012. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én összeszerelést nem fogok kérni. Szeretek legózni, ráadásul tök izgi is. :)
2012. jún. 20. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében bontatlanul jön minden.

Csak a jótállási jegy kitöltése miatt szokták max felbontani a cuccokat.


De miért számít ez?

2012. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fél, hogy átverik. Ipon, PCX megbízható, harmadikat nem ismerem.
2012. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ipon.hu webshopból rendelsz, és ki küldik neked a terméket, és nem tettszik, élhetsz 8 napon belül az elállás lehetőségével, amennyiben a termék nem sérült meg stb...

De a szállítás költségét neked kell fizetni.

2hete rendeltem ipon-ról, kértem össze szerelést meg minden, a dobozokat el küldték driverekel együtt.

Én csak ajánlani tudom.

2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!