Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a pc tovább fogja kibírni...

Ez a pc tovább fogja kibírni mint a mai konzolok?

Figyelt kérdés

Fx-6100

hd 6850

4 majd 8 giga ram

Csak azért kérdezem, hogy többre megyek-e ezzel a géppel mint egy mostani konzollal.Mert szerintem az már a végénél jár.Szerintetek?



2012. jún. 21. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most figyelj, ezek csak találgatások, ezekhez semmi közük nem lesz.
2012. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem PC jobb választás lenne.szvsz jobb irányítás, több funkció, fejlesztési lehetöség, játékokat le lehet szedni flashelés nélkül garanciavesztés nélkül, hasonló grafika,tuningolás,10évig is lehet használni lehet nem játékra de pl netezésre.Én biztos PC-t vennék de ez csak az én szerény véleményem:)
2012. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát a konzolok előnye hogy nincs gépigény, beteszed a Cd-t és játszol kb. 2perc.

Lemértem, ahhoz hogy én bf-3az tudjak: először is telepítem az origint-telepítem KÉTSZER a battlefield3-at, megnyitom a battlelogot-letöltök pár plugint hogy működjön-accountot kell csinálni és végül elindítani ami nem egy egyszerű dolog.


Ha már telepítve van: Origin-battlelog-indítás


Plusz ha megunsz egy szervert PC-n akkor SZÉPEN LÉPHETSZ KI A JÁTÉKBÓL és kezdheted előről.

Szemben a a konzollal ahol pár másodperc és kint vagy a menüben ennyi.

Hatékonyabb a konzol minden egyes szempontból.

Fejlesztgetni meg marha nagy öröm akkor ha van rá évi 100rugód.

2012. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem

ez csupán üzlet

2012. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze több esetben jobb/szebb a PC de azért néhol hatékonyabb a konzol. A konzol játékra lett kihegyezve de azért megy a multimédiai / böngésző is rajta:)

Hát most kinek melyik tetszik:D A mai konzoloknál max 2évvel bírja tovább ez a PC, de lesz nextgen de nem olyan az biztos, amit az egyik válaszoló küldött.

2012. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!