Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tölt be a gépem, már az...

Nem tölt be a gépem, már az elején egy fekete képernyő fogad . Mi lehet a baj? Mit kell kicserélnem?

Figyelt kérdés

Konfig Abit nf7es lap geforce 6600gt amd 2,2 plusz és aszem 400w táp

Kérdésem mi ment tönkre ezek közül? Elemet már cserélgettem párszor de semmi ... Korábban elem csere után még müködött egy ideig de pl bootba nem nagyon mentette el a dolgokat .. Elem elvileg teljesen fel van töltve megnézettem. Régebben legalább a videó karinak a kiírása megjelent, de most már az se ... Monitor hiba is kizárható! Mi lehet a gond? :/



2012. jún. 21. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idős cumoknál bármelyik, alaplap, vga, táp. Ha nem táp, nem vga akkor maradt a lap.
2012. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Édesanyámnak szeretném adni a gépet szal mindenképp megakarom csinálni. Sajnos nem akarok már túl sokat költeni mert tudom pár ezerért már kapok ettől jobb gépet is :D De nem tudnék mit csinálni a géppel csak porosodna azt meg nem akarom.

Nem egy rossz vas am, nekem is tökéletes volt!

2012. jún. 21. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem én, csak ennek ez a módja. Vga másik gépben, kölcsöntáp, ha kibukik hogy alaplap akkor ilyen lap max 3k. Másik táp se nagy összeg, vga ami érzékenyen érinthet, de az is kijön 5-10 között.
2012. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shaddark ***** válasza:

Ha a bios is vackolni kezdett már akkor alaplap hibára tippelek.

vannak szervizek ahol átkondizzák őket de konkrétan nem ismerek ilyet, a hardveraprón láttam ilyen hirdetéseket.

A kondik szoktak elmenni, a hő hatástól lecsökken a kapacitásuk.

2012. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
am nekem is alaplap gyanus v. táp, mert előtte mielőtt ténmyleg összeomlott a gép elszállt az usb egerem majd tönkre ment az új pendrivem is, De úgy h. érzékeli a gép de semmi több pl.: memóriát nem tom elérni csak tudja a gép, h. usb van rákötve (kingston)
2012. jún. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!