Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez az egér játékokra?

Jó ez az egér játékokra?

Figyelt kérdés

A4Tech X-710 BK-ra gondoltam. Ha valakinek van leírná a tapasztalatait? Érdekelne, hogy mi a különbség a BH és a BK között. Főleg FPS-játékokra kellene, Cod4, Cod2, BF3, Ezekre elég 2000dpi? Vagy magasabb dpi-számú egereket nézzek? Az hátrány, hogy a görgője nem mozgatható jobbra-balra?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jún. 24. 15:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen, vegyél fel ha gondolod, de te is add meg, mert nekem néha nem jelöli. X-em: norbika19
2012. jún. 24. 16:01
 12/25 anonim ***** válasza:
A steelseries! Magas dpi precíz irányithatóság a gameban alacsony szenzi és jó iránythatóság! De mivel csuklóból játszom és keveset mozgatok az egeren a trustra váltottam mivel olcsó és viszonylag jó is bár nem ey precíz egér de stabil volt és nagyon kényelmes. A steelseries-t eladtam mert kellet motor!:D
2012. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
csabaigergely az xem!
2012. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
AKkor már régen felvagy vévem öccsém:D
2012. jún. 24. 16:05
 15/25 anonim ***** válasza:

Egyrészről légyszíves ne oktass már ki abba hogy mi a DPI, pontosan tudom. Másrészről lehet sokat játszol, azt nem tudhatom.


"Ez egy elég jó és megbízható egér"

Az árán az MS WMO 1.1/ IMO 3.0 jobb is, és azokban legalább a szenzor is jó.


"400dpit egy tescos szar egér képes kiadni."

Te meg vagy bűvölve a DPI-vel, mikor elsősorban nem ez határoz meg egy egeret. 1200 felett én már értelmét se látom, de ezzel nem vagyok egyedül.


Kérdező amit ajánlottam azt ebayen is tudsz szerezni.

Amúgy tessék itt vannak az ajánlott egerek az első hsz-ben:

[link] kollégának meg jó olvasgatást kívánnék).

2012. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A link nem jó, ez az:

[link]

2012. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Panda Péter ***** válasza:

" Gamer célra minél több dpi szükségeltetik! "

gratulálok, tiéd a napi orbitális baromság díj

2012. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Panda Péter ***** válasza:
amúgy ha már X7, akkor 710BH, bár szerintem is jobban járnál egy WMO 1.1-gyel, igaz azt csak ebay-en kapod meg. de jobban jársz.
2012. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a nagyobb DPI, csak marketing célból van,hogy azt vegyék az emberek! Ha már a nagyobb DPIt látod,máris azt akarod,hogy fel tudj majd a haverjaidnál vágni azzal,hogy neked 5600DPIs egered van... Hülyeség! Intellimouse 1.1 et használ a legtöbb gamer, legjobb egerek közé tartozik,és csak 400DPIos.. Vehetsz WMO 1.1et(wheel mouse optical) annyiban külömbözik IMO 1.1től hogy nincs oldalán gomb.szenzor ugyan az. Használtam már Deathaddert,Imperatort, amilyen gyorsan megvedtem,olyan gyorsan el is adtam... Most IMO 1.1et használok,egy limitált verziót, meg még egy Logitech G400at. G400 ár/érték arány a legjobb! Ha G400al játszom,akkor is csak 400DPIt használok, netezéskor 800..
2012. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hart, neked volt szerencséd kipróbálni a szóban forgó A4tech egeret?

Sajnos az ebay-t nem vagyok hajlandó használni, ugyhogy az kilőve. Nemlehet máshonnan Microsoft egeret venni nem használtan?

2012. jún. 24. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!