Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez az egér játékokra?

Jó ez az egér játékokra?

Figyelt kérdés

A4Tech X-710 BK-ra gondoltam. Ha valakinek van leírná a tapasztalatait? Érdekelne, hogy mi a különbség a BH és a BK között. Főleg FPS-játékokra kellene, Cod4, Cod2, BF3, Ezekre elég 2000dpi? Vagy magasabb dpi-számú egereket nézzek? Az hátrány, hogy a görgője nem mozgatható jobbra-balra?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jún. 24. 15:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A konkrétan a fenti típust még nem próbáltam.

Sajna jobb megoldást nem tudok rá, a legtöbb jó egeret már csak ott vagy használtan kani. Persze vannak kivételek.

2012. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget, mivel az említett a4techet kapni itt, ezért amellett döntök, ha most 3800-ér tönkremegy akkor sem nagy érvágás, nem tizen egynehány ezer forin, annyit megér, aztán majd jöhetnek akár komolyabb egerek is.
2012. jún. 24. 20:16
 23/25 A kérdező kommentje:
Trust gxt 32s És erről az egérről mit gondoltok? Nekem egy a bajom vele, hogy nem nagyon csípem a trustot, mint márkát.
2012. jún. 24. 20:17
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy Logitech MX518ast, azis egy nagyon jó egér!
2012. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Panda Péter ***** válasza:

az mx518 tényleg jó, de csak használtan elérhető normális árban.


kérdező: nekem van egy X7-em, a fogása kényelmes, bár a súlyt kiszedtem belőle. kínai omron kapcsolók vannak benne, kicsit hangosak és nem olyan tartósak, mint a japán omronok, de a gagyinál jobbak. on-the-fly sensitivity váltást is tud, bár ez szerintem inkább idegesítő, mint hasznos, ha véletlenül mellényomsz. triplaklikket is tud, de ez ugyanolyan értelmetlen. a 710BH-ban annyira nem szar a szenzor, és azt be lehet szerezni itthon is.

2012. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!