Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a gépem,...

Miért nem indul el a gépem, ha új videókártyát teszek bele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Indításkor nem jelenik meg kép, csak a tápegység ventilátora gyorsul fel és lassul le egymás után többször, aztán csipog egyet.


Végre sikerült új vga-t szerezni, hogy lecserélhessem az ideiglenest, amit az után lett beletéve, hogy a régi tönkrement. Viszont az új vga pontosan ugyan azt csinálja, mint a régi, mikor belerakom.


Nem értek hozzá, úgyhogy valószínű, hogy rosszul csinálok valamit.


Annyit tudok, hogy hova kell beilleszteni az alaplapba, és hogy a monitort/tápkábelt bele kell dugni.



#telepítés #VGA telepítés
2012. jún. 28. 09:45
1 2
 1/12 MaXXeGee ***** válasza:
A VGA kártyának nem kell véletlenül saját tápot adni?
2012. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy értve saját tápot? beledugtam a tápból kijövő kábelek egyikét, amelyik bele illik. De ha nem dugom bele akkor is ugyan az a helyzet, legalábbis a régi kártyánál.
2012. jún. 28. 09:55
 3/12 MaXXeGee ***** válasza:
Igen, így értettem. A VGA kártyák nagy többségének ( a mostaniaknak legalábbis) külön táp kell. Ha ez megvolt, a kérdés, biztos hogy jó az a kártya amit "szereztél"? Van olyan kártya amivel megy gond nélkül ?
2012. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elméletileg a kártyával nincs gond. Egy kereskedésből vettem használtan, de garanciával. Most egy gyenge kártya van benne (hd 3400 azt hiszem), régen pedig egy 8800GT volt. Az új kártya egy HD 5770. A három kártya közül csak a gyengével indul el a gép, a másik kettővel csak fekete képernyő. Feltételezem, hogy valaminek a beállításával lehet baj.
2012. jún. 28. 10:05
 5/12 MaXXeGee ***** válasza:
Milyen tápegység van abban a gépben (méret/gyártó)? Én azt feltételezem, hogy "elfáradt" az a táp, már azt sem adja le amit eddig tudott, és az meg kevés ennek az új kártyának.
2012. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Raptoxx 600w kb 14 hónapos.
2012. jún. 28. 10:13
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


ez az új vga

2012. jún. 28. 10:17
 8/12 MaXXeGee ***** válasza:
Tesztben nem írnak róla rosszat, bár engem nem győztek meg :D Én azért a gyanúsítottak listáján hagyom, - ha más ki nem húzza - a tápot is. Meg azt a VGA kártyát is, érdemes lenne visszavinni, és mutassák már meg, hogy az megy, mert nálad nem teszi. Vagy építsék be a gépedbe ott hol vetted a használtat.
2012. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meg van a probléma: A vga-hoz adtak egy külön tápkábel csatlakoztatót, ami 2db kábelt tud belevezetni a kártyába, én pedig ezt nem használtam, ezért csak egyet dugtam bele.
2012. jún. 28. 10:23
 10/12 A kérdező kommentje:
még mindig nem jó..
2012. jún. 28. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!