Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el a gépem,...

Miért nem indul el a gépem, ha új videókártyát teszek bele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Indításkor nem jelenik meg kép, csak a tápegység ventilátora gyorsul fel és lassul le egymás után többször, aztán csipog egyet.


Végre sikerült új vga-t szerezni, hogy lecserélhessem az ideiglenest, amit az után lett beletéve, hogy a régi tönkrement. Viszont az új vga pontosan ugyan azt csinálja, mint a régi, mikor belerakom.


Nem értek hozzá, úgyhogy valószínű, hogy rosszul csinálok valamit.


Annyit tudok, hogy hova kell beilleszteni az alaplapba, és hogy a monitort/tápkábelt bele kell dugni.



#telepítés #VGA telepítés
2012. jún. 28. 09:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Nem állítottam át semmit, ugyan úgy próbáltam meg újra, hogy megnézzek valamit, és elindult normálisan. Ezek szerint az volt a baj, hogy nem a saját tápkábelét használtam.
2012. jún. 28. 11:17
 12/12 A kérdező kommentje:
Mégsem jó. A vga driver feltelepítése után újraindítottam és megint nem tud bootolni a gép. Viszont már a boot beállításokba be lehet lépni.
2012. jún. 28. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!