Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az ipontol vettem egy...

Ha az ipontol vettem egy gépet és elszakítom a matricát akkor elveszítem a garanciát?

Figyelt kérdés
pont úgy van rárakva hogy ne lehessen kinyitni csak úgy ha elszakítom elvesztem a garit?
2012. júl. 6. 12:36
1 2
 1/14 Panda Péter ***** válasza:
tudod, ez lenne a garanciamatrica lényege :D
2012. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
aazt gondoltam de pont oda rakják mi van ha meg akarod nézni hogy mivan benne-.-"
2012. júl. 6. 12:43
 3/14 Panda Péter ***** válasza:
ha nézegetni akarod akkor ne szereltesd össze :)
2012. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sebbenzinnel megoldottam:)
2012. júl. 6. 12:46
 5/14 A kérdező kommentje:
de azt nem értem ha takarítani akarod akkor mi faxt csinálsz vele többet nem rendelek onnan az biztos.
2012. júl. 6. 12:48
 6/14 Panda Péter ***** válasza:
ne a boltot hibáztasd, mindegyik rak matricát. legközelebb ne legyél lusta összeszerelni, és akkor nincs garimatrica.
2012. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még a végén ők lesznek a hibásak...

Ez szerintem minden készre szerelt gépnél így van, nem csak iponban. Ha ők rakják össze akkor nem nyúlhatsz bele vagy bukod a garit. Ha meg berhelni akarod, ne rakasd össze, rakd össze magad. Nem értem min vagy felháborodva.

2012. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
éppen azért rendeltem igy mert nem tudom összeszerelni
2012. júl. 6. 13:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, meg inkább ne is akarj belenyúlkálni.

Jól összerakták azt hidd el.

2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben tesznek rá matricát.

Kértél esetleg Win telepítést, vagy garanciát a komplett gép működésére?

Ha eltávolítod a matricát akkor csak a gép kompatibilis működéséről veszíted el a garanciát. Magyarul ha rajta hagyod akkor garantálják, hogy a beépített alkatrészek működni fognak egymással.

Ha van kedved távolítsd el és takarítsd ki a gépet, vagy építs bele bármit kedved szerint. A teljes gép működésére ugrott a garancia, de a beépített alkatrészekre érvényes egyenkénti garancia nem. pl. ha meghibásodik a VGA kártyád kötelesek magát a kártyát javítani amíg garancia van rajta, de azzal nem fognak foglalkozni, hogy jól fog-e működni a többi alkatrésszel.

2012. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!