Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a processzorom?

Haldoklik a processzorom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! egyik napról a másikra egyszer csak elkezdett akadni a hang a gépemen. youtube-on alig tudtam megnézni 1 videót. a kép és a hang akad. nagyon lassan telepít. és a játékok is akadnak pl cod4 ment fullon multiztam minden most meg alig tud betölteni 1 pályát. a gépem: 2.66 ghz intel celeron proci,1gb ddr ram,ati hd radeon 3650 gddr3 512 mb

2x is újra xp-ztem a gépet először ugyan az volt a hiba. másodszor enyhült de még mindig fennáll. talán a processzorom az öreg már? folyamatokban nincs semmi magas cpu-n teljesítmény viszont nagyon magasan van még ha csak netezek is! vírus nincs a gépen. előre is köszi a segítséget üdv!


2012. júl. 7. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hőmérséklet?

Csak mert ebben a melegben simán lehet attól is.

2012. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
légkondi megy a szobában végig tehát azt nem hinném.
2012. júl. 7. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is vont ilyen probléma a régi gépemmel, de nem a proci volt a ludas, hanem néhány megpúposodott kondnezátor a processzor körül. Szedd le a gép oldalát és nézd meg hátha ez a hiba.
2012. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán elképzelhető, de az is lehet, hogy csak a pasztát kellene kicserélni, ami mondjuk olcsóbb is + könnyebben beszerezhető... Én először egy pasztacserét végeznék rajta, csak utána gyanakodnék a procira... Ha 2x is újra raktad akkor vírus nem lehet az biztos, de akár a VGAnak is lehet valami baja, talán csak kevés az 1GB RAM.... Mindenesetre ha a pasztacsere után is problémája van neki, akkor forduljatok a mesterhez...
2012. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen a válaszokat.
2012. júl. 7. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy irták inkább alaplap halodokolhat

de leginkább tápegység ! föleg ha rosszminöségü

illetve még hogy kizárd merevlemez halodklását arra használd a hdd sentinelt hogy mit ir róla

2012. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hdd most nemrég lett cserélve tehát szerintem az nem a ludas.
2012. júl. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!