Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2 órája szenvedek azzal, hogy elindítom a gépet, bejön a win7 betöltőképernyője,utána egyből lemezkonzisztenciavizsgálatot tart a C meghajtón, 100%ig végigmegy, és nem indul újra,megáll a kép. Ha kikapcsolom/újraindítom/csökkentett módba rakom ugyanezt csinálja, kihúztam kábelt,ellenőriztem biost, és semmi.. Mi a teendő?
2012. júl. 12. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vinyó milyen állapotban van?
2012. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
eddig hibátlanul ment..
2012. júl. 12. 22:29
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra, lehet hogy csak a Win dőlt be.
2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ahj, akkor egy csomó mindenem elveszne..biztos nincs más megoldás?:(
2012. júl. 12. 22:31
 5/23 anonim ***** válasza:

Hogyhogy elveszne? Csak a rendszer partíciót formázd, vagy nálad az adatok is azon vannak? Vagy nincs is csak 1 partíciód és azon van minden? Mert akkor az a saját elővigyázatlanságod...

Megpróbálhatod még frissítéses újratelepítéssel is (szóval úgy hogy nem formázod csak berakod a telepítő CD-t és frissítést nyomsz neki) de ez általában nem segít ha komolyabb a gond.


Legközelebb meg úgy csináld, hogy csinálj egy C partíciót amin csak a Win és a programok lesznek feltelepítve, meg egy D partíciót amin a cuccaidat tárolod, így ha bedől a Win csak formázod a C-t, újratelepíted és kész, az adataid megmaradnak.

2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kb. 5 partíció van a gépen,csak a c-n van a böngésző, abban meg a jelszavaim.. A frissítés mit módosít a gépen?
2012. júl. 12. 22:40
 7/23 anonim válasza:
Nem biztos, hogy a vinyóval van a gond! Ha van másik PC-d, akkor rakd át abba, és ha ugyanezt csinálja, akkor újratelepíted! Ha másik gépen elindul, akkor máshol van a gond, nem a vinyóban!De valószínű, hogy a windows sz@rt be
2012. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha csak frissíted, akkor elvileg megmarad az összes programod meg beállításod.

De már szinte az összes böngésző kínál szinkronizálási lehetőséget is, ilyen nem volt beállítva? Mert akkor meglennének a jelszavaid, ha szinkronizáltad őket. Vagy használj jelszó kezelőt, én pl a lastpass-t használom.

2012. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nincs másik gépem.. most megnyomtam f8at bootnál, rámentem a legutóbbi helyes beállítással való indításra, ismét beadta a chckdsc-et, de entert nyomtam (azaz kihagytam az ellenőrzést), és betöltött a windows normálisan.. esetleg csináljak valamit amíg jó a windows? Valami beállítást vagy nemtudom , amitől jobb lesz...
2012. júl. 12. 22:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Amit írtam, hogy valami jelszókezelővel vagy szinkronizálással mentd a jelszavaidat, meg minden fontosat a rendszerpartícióról, hogy ha megint megborul, nyugodtan formázhasd.
2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!