Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a megoldás erre a hibaüzene...

Mi a megoldás erre a hibaüzenetre?

Figyelt kérdés

A Wolfenstein Enemy Territory ingyenes online játékot letöltöttem a frissen telepített Windows 7-es rendszerű gépemre. A játék elindítása után előbb vagy utóbb ezt írja:


[link]


A kérdést azért ebbe a kategóriába írtam, mert ezt a topikot

leginkább azok látogatják akik értenek is a géphez, így talán szakértői választ, vagy legalábbis megoldást kapok a problémára.


Köszönöm szépen a segítséget, szép napot!



2012. júl. 13. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen videokártyád van milyen driverrel?
2012. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ATI Radeon HD 4650 (Microsoft Corporation WDDM 1.1)


Nemigazán értek ehhez szóval ha a WDDM 1.1 nem driver verzio szam akkor nemtudom, de most utánanázek, próbálok letölteni frissebbet, gondol nem a legfrisseb van fenn.

2012. júl. 13. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy ott van a végén a "(Microsoft Corporation WDDM 1.1)" jelzi, hogy a windows update-ről érkező driver van fenn, ami közel sem optimális. Rakd fel ezt helyette:


[link]

2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
töltöm! am azért szeretem ezt az oldalt! gyorsan értelmes válaszok jönnek
2012. júl. 13. 13:18
 5/9 A kérdező kommentje:
telepítés befejezve
2012. júl. 13. 13:23
 6/9 A kérdező kommentje:
hát sajnos ugyan ezt írja, mindenesetre a driver frisittés nemárt!!
2012. júl. 13. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:

OK, ez csak tipp, vagy működni fog, vagy nem, de egy próbát megér. Töltsd le a Catalyst 12.1-et, csomagold ki belőle az atioglxx.dll fájlt, és tedd be amellé a bizonyos et.exe mellé. Régebbi problémás opengl játékoknál ez működik, de nem tudom, hogy ennél fog-e. Az esély jó.


Itt a link:

[link]

2012. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sajnos nemmegy. sokan mondták akik ezzel jatszanak hogy ők maradtak az xp-nél.


érdemes lenne erre felteenni az xp-t?

[link]


sokat rontana a teljesítményén? egyáltalán milyen gépnek számít? (erős "gondolom nem" gyenge...)

2012. júl. 13. 15:03
 9/9 cianidetil ***** válasza:
Próbáld újratelepíteni xp módban,lehet ez megoldja a problémád.Amúgy wifin tolod?Mert az is lehet probléma.
2012. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!