Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdekes gond, válasz?

Érdekes gond, válasz?

Figyelt kérdés

A gépemnek van egy érdekes gondja, mikor elindítom néha nincs kép a monitoron, néha meg bejön minden csak a windows üdvözlő képernyője, néha bejön az is csak egy idő után újraindul és kezdődik elölről. Kb két hete overclockingoltam az ati videókártyát lehet ez miatt van? De ha igen hogy lehet vissza állítani?



a gép adatai:

proci:Intel Pentium 4

memória:512Mb

videokártya:Ati HD3600 series (legalább is ezt írja a driver)

Videomemória:512mb



Válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 26. 23:43
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hát igen.. a videókártya baj, főleg ha még húztad is! Lehet nem tetszett neki! Ha van otthon, akkor egy másik videókártyát rakj be neki, és ha azzal megy akkor tuti biztos a karidnak van baja...

A megoldás az lehet, ha egy másik videókártyával megy a gép, akkor letörlöd a driverét a húzott karidnak, majd belerakod azt! Hirtelen más nem jutott eszembe.

2012. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen csak egy a bibi hogy nincs másik videokártyám csak egy integrált
2012. júl. 27. 02:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Most már olyan is van hogy bekapcsolom a gépet, felpörög aztán 6másodperc után leáll aztán 6 másodperc után újra beindul magától, de még mindig nincs kép
2012. júl. 27. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Tápegység hiba is lehet

Integráltal megy a gép rendesen?

2012. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lépj be a Bios-ba. Engedélyezd az alaplapit, aztán tilsd le a dedikáltat, próbáld meg az integráltal. Ha nem megy, akkor más a gond
2012. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 xperialaci ***** válasza:
Nekem is körübelül ilyen gépem van és nekem akkor volt ijen amikor belemásztak a hangyák a monitorba.
2012. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hiába nyomogatom a del-t hogy belépjek a BIOS-ba ha nem látom, mert nincs kép a monitoron, azt is jelzi hogy ki van kapcsolva (úgy értem, hogy zöldröl más szinre vált (az esetemben narancssárgára))
2012. júl. 28. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem

mostani videokártyát ved ki

és alaplapi kimenetre kösd a monitort

ha akor se megy akkor

táp vagy alaplap a hibás elsödlegesen

ha megy akor a vga a hibás elsödlegesen

2012. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kivettük és a gép jó lett. Ezek szerint szerint új video kártya kell? :(
2012. júl. 31. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!