Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagosan hány évente cserélne...

Átlagosan hány évente cserélnek notebookot az emberek?

Figyelt kérdés

Átlagosan hány évente cserélnek, vesznek új notebookot az emberek?

Egy 2010-ben erős középkategóriás i5 CPU-s gép 4GB RAM-mal mikor avul el?

(Nem meghibásodás miatt, értelem szerűen akkor újat kell venni.)

Szoftverek egyre nagyobb memória igénye, videók nagyobb felbontása stb. miatt.



2012. aug. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 évet birnak bőven
2012. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4-5 év is bőven jó.

Én most kb 3 év után cseréltem, de csak azért, mert a családban kellett másnak a régi gépem... Simán használnám még azt évekig.


Ez az említett gép még 2-3 évet simán kihúz.

2012. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Micheller Csaba válasza:

7 év laptop szerviz tapasztalat után szerintem:


2-5 évente cserélik a gépeket (attól függ annó milyet vettek teljesítményben/minőségben)


Szerintem az i5-ösödet lecserélni még 3-4 évig eszedbe sem fog jutni!

2012. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már egyszer a hdd tönkrement. Újratelepítés is megvolt. Mostanában megint lassú a win 7, nem ment a dokumentumok mappába. Összeomlik minden alkalmazás amiből menteni akarok. Skype, képmetsző, főleg pdf-ből ha ki akarok egy részt menteni és menteni akarom a dokumentumok mappába összeomlik.

Nagyon rendben van tartva a gép. Nincs warez, crack, játék, tűzfal, virusirtó van, noscript szintén. Csak normális weboldalakat látogatok.


Az i5 proc sípol, szerviz nem tudta meg csinálni. Jó kis gép, csak gyári hibás és a magyar szerviztapasztalataim nagyon rosszak sajnos.


Az jó lenne ha még 3-4 évig nem kéne cserélni. Bár a notebook halálát rebesgették pár év múlvára. Nagyon remélem ez csak egy fals jövőkép. El nem tudom képzelni hogy egy táblagépen tapogassam a kijelzőt. Inkább a tabletpiac halljon meg mint a notebook, ahogy a 3D tv piac fog meghalni, meg a plazma.

2012. aug. 14. 13:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Aki ide téved nézze meg! Kötelezően idevágó videó.


http://www.youtube.com/watch?v=UmatL75dO3c&noredirect=1

2012. aug. 14. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!