Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vga kártya vagy lcd hiba?

Vga kártya vagy lcd hiba?

Figyelt kérdés
Tegnap kilőtte a windows az nvidia driveremet, utána rá le is fagyott a gép. amikor inditottam újra akkor zöld, most meg már piros csikok vannak a képernyőn, ha felteszem a drivert be sem jön a windows, lefagy a töltésnél. legujabb nvidia driver, eddig is ezzel ment. boot előtt, után is csikoz. van mikor zölden, van mikor pirosan : kép : [link]

2012. aug. 15. 15:36
1 2
 1/11 cianidetil ***** válasza:
Két dolog lehetséges.Az egyik,hogy a VGA-d ramhibás lett,és elhatlt.A másik,hogy a tápod szállt el,és nem ad neki elég kakaót.Próbáld át egy másik gépbe a vga-d.Vagy kérj kölcsön valakitől egy másik tápot.Ezt csak így tudod kiszűrni.
2012. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos laptopról van szó nem tudok tápot cserélni. egyéb ötlet? a képernyőm nem lehet?
2012. aug. 15. 16:45
 3/11 cianidetil ***** válasza:
A képet sajnos nem látom,mert a linked a chrome web storera küld.Lehet,hogy csak hibás drivert tettél fel hozzá,esetleg más programmal ütközik.próbáld újrarakni.vagy ha beröffen,csinálj egy rendszer visszaállítást arra az időre,amikor még jó volt.Ha egyik sem akkor szervíz.
2012. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 cianidetil ***** válasza:
A képernyő egyébként a hibás vga-tól szokott tönkremenni.Szerintem nem valószínű.
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Drivernek nem sok koze van a boot előtti dolgokhoz, szoval azt kizartam az elejen. Nemtudom mi lehet
2012. aug. 15. 17:50
 6/11 cianidetil ***** válasza:
Biosban nem matattál?Esetleg egy default settings?
2012. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem csinaltam, neteztem es egyszercsak meghülyult
2012. aug. 15. 18:00
 8/11 cianidetil ***** válasza:

Akkor sajnos lövésem sincs! :(

Esetleg próbát tehetsz egy régebbi driverrel.

2012. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
drivert felejtsétek már el, mert semmi köze hozzá.
2012. aug. 15. 19:17
 10/11 cianidetil ***** válasza:
Mivel ezt te írtad: "ha felteszem a drivert be sem jön a windows" szerintem mindenki ebből indulna ki.ezkszerint valami köze csak van.de nem vitázni akarok.
2012. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!