Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem müködik a patron a...

Miért nem müködik a patron a nyomtatomban? (több lent)

Figyelt kérdés

Van 1 hp deskjet 1050 tipusu nyomtatonk nem rég vettünk és volt benne alapbol de az kifogyot .Ismeröünk mondta ,hogy ujra lehet tölteni de csak egyszer mindig amikor nyomtatni szeretnénk mindig kiirja ,hogy nem jó a fekete patron vegyek ujat stb. de tele van rendesen van berakva felteleptive is eddig müködöt meg minden .Lehet az a baja ,hogy az erdetit nem tölhetem ujra vagy mi ?

Ha igen akk nem lehet felül irni vagy valami?:D



2012. aug. 23. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek eltömődve a fúvókák?

Nem száradt be az eredeti patron - előtte - amit újratöltettél? A nyomató és a patron közötti kontaktus megfelelő? (érintkezik egymással rendesen a kettő?)

A számítógépen a driver megfelelően van feltelepítve?

Próbáld ki egy másikkal.. Szánj rá némi pénzt, és vegyél egy utángyártott HP-s patront (Xerox azt hiszem) és próbáld ki...

Az új patron őrült sokba kerül... (Szerintem (ha rendszeresen nyomtatsz) akkor térj át a lézer nyomtatóra.... sokkal tovább bírja egy toner, sokkal több oldalt nyomtathatsz ki, ám a toner az meglehetősen drága, DE 1-2 év alatt megtérül a befektetés...

2012. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is töltetem a patronokat, többször is lehet tölteni. A patronosok tudják kb hányszor. Soha nem volt gondom.

Lehet a nyomtató érzékeli, hogy nem eredeti. Vidd vissza a patronoshoz, és neki tudnia kell a megoldást. Egyébként a régebbi nyomtatókkal nincs gond, inkább az újakkal.

2012. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Ez típusfüggő :)


Nekem egy HP DJ 840-esem van, meg egy olyan HP DJ, ami A3-ast is nyomtat.... ( Nem tudom a pontos típusát.. talán 10xx ? )

Mindenesetre a lézerrel semmi baj (régebbi félékkel)


Az újak meg tényleg típ. függők... Van egy DJ 2180-asa Anyámnak, és semmi baja...

2012. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondom az alap patront töltötük ujra amit adtak hozzá ..

Driver tökéletesen jó scanelni is tudok..

2012. aug. 23. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!