Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hell0. Asztali PC vásárlásán...

Hell0. Asztali PC vásárlásán gondolkodom. A pénz amit rááldoznák max 400k-500k forint. Ebből a pénzből szeretném kihozni a legjobb PC-t. Tudtok nekem ebben segítséget nyújtani? Előnyben részesítem az intel-t és az nvidia-t. A válaszokat k0sz0n0m.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 11:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"Mi a bajod velük? Nehogy már ne keljen egy 500K-s gépbe 32Gb RAM"

Na ezen jót szakadtam. 32 giga ram szerinted kell, de egy fél milcsis gépbe egy alsó kategóriás tápot raksz. Aha.


zsolti1987 véleményét osztom, ennyit kib@szni marhaság(ahogy írja inkább kevesebből, a többit max tedd el, és 2-3 év múlva megint vegyél gépet, akkor legalább aktuális maradsz), ahogy az az 5 éves előre jelzés is valószínűleg.

2012. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"Nehogy már ne keljen egy 500K-s gépbe 32Gb RAM"

Egyáltalán nem kell. Én is csak azért raktam bele 4*8GB-ot, mert belefért a költségvetésbe anélkül, hogy rosszabb alaplapot, CPUt, VGAt vagy tápot kellett volna, hogy vetessek szerencsétlennel. 16GB se kell istenigazából sehova. 8GB a max... 16GB talán annak kell, aki profi szinten 3Dzik.

2012. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Hát azért egy ilyen gépnél belefér egy elég jó táp, nem azt mondom SS X, de mondjuk egy Enermax Modu82+
2012. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Látom irtatok végre:)

Bár kérdezö ugyvélem többet rá se néz kérdésre...

2012. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Dehogynem! Sasolok én, csak várom mi lesz a vége :D

Mert jönnek a jobbnál jobb konfigok, és ha még marad is pénzem, akkor az csúcs. De most mennem kell, mert meló van.

2012. aug. 23. 14:16
 36/42 anonim ***** válasza:

Oké:)

Ha mindenképp nvidia kell akor azt lecseréled

De többit jobb megfogadnod

Monitor elárulod mi les9?

2012. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
De tele van valaki ! :D
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Jó abban igazatok van hogy MÉG felesleges 32GB Ram de ha belefért akkor miért ne? a tápot tényleg valami komolyabra lecserélve már nem lehet rá panasz.
2012. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#22 kommented kérdezö


na itt a probléma nem vagy tisztában a hardverekkel/szoftverekkel még kicsit sem.


amugy ennyi pénzbe beleféne két szép Full HD monitor is pl. illetve ha van rá plusz pénzed még jobb

500 ból irt Bosko 570 ért vetél voln pcoutletröl akkor 70 böl meg kicsit hozátéve csak tudsz még monirot venni

már csak azért hogy legyen is "értelme" gépnek de hát mindegy

EOQ

2012. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"Jó abban igazatok van hogy MÉG felesleges 32GB Ram de ha belefért akkor miért ne?"

Elárulod, hogy játék céljából hova nem elég 4 giga ram? De ha nem is 4 akkor 8? A 16 gigának is csak egy féle kép lenne értelme ilyen céloknál, ha az Epic kívánsága teljesülne, és a következő konzol generációba kerülne 8-16 giga ram, mivel az UE4 eléggé memória igényesre tervezett, de ezt úgy se lépik meg, és amúgy is át kell írniuk a motort, már csak azért is mivel az új konzolokban nem lesz nV GPU. Szóval 8 felé nem látom miért kéne menni, több maradna értelmesebb dolgokra. Azzal meg senki ne jöjjön, hogy majd, értelmetlen lenne, még 16 gigánál is kegyetlen túlzás.


"Mondjuk hiányolom a lapról a triple v. Quad memória architektúrát."

Mondjuk ezeket ne is LGA1155-nél keresd, de nem látom a hiány értelmét.

2012. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!