Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem elérhető az 1440x900-as...

Malkavian kérdése:

Nem elérhető az 1440x900-as felbontás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Videókártya: ATI Radeon HD 4600 series.


Windows 7 Ultimate 64bit rendszerem volt eddig, ott elérhető volt a beállítás, mert letöltöttem a legfrissebb drivert.


Feltelepítettem a Windows 8 RC 64bit-et, letöltöttem a drivert és a Catalyst Control Centert, de még újraindítás után sem elérhető a beállítás, csak ezek:

1024x768

1280x1024

1660x1200

(és néhány más elcsúszott, homályos, rossz Hz beállítású felbontás)


Az 1024x768 nekem túl nagy, és homályos is.

Az 1660x1200 homályos és túl apró minden.

Az 1280x1024 el van csúszva, mint a többi nem felsorolt.


Megjegyezném, hogy a driver telepítésnél Windows 7 alatt mindig vibrált, majd elsötétült a képernyő. Ezután beállíthattam az 1440x900-as felbontást. Most nem tett ilyet, és újraindítás után sem láttam a nekem megfelelő beállítást.


Próbálkoztam force resolution changer programokkal is, amik ráerőszakolják a rendszerre a beállítást, de ezek nem működtek, mert a többségük parancssort nyit meg, és azok ismeretlen okok miatt azonnal bezárulnak nálam.


Valami tipp? Mit töltsek le, egy működő force reschanger, másik driver? (Próbáltam a Win8-hoz a beta ATI drivert is)


A Windows 7-et csak végső esetben telepítem újra.



2012. aug. 25. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz ha win 8 rc-t használsz,
2012. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a winfos felbontás? kérdésére a monitorod szokta adni a választ. ha buta, vagy szar a kábel, akkor nem jön válasz. monitor driver is létezik a világon, nem csak "plug and play kijelző" minden.
2012. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A monitor driver a legfrissebb, a kábellel semmi baj, mert mint írtam, másik rendszeren kifogástalanul ment. Letöröltem a Win8-at, és már működik rendesen a jelenlegi rendszer.
2012. aug. 26. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!