Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egyik gépem nem fogadja a...

Az egyik gépem nem fogadja a router jeleit? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
az a gondom hogy routerel szeretnék összekötni 2 gépet bekonfigoltam minden az egyik gépen működik de a másikon nem fogadja be a router jeleit valószínű nincs telepítve a hálózati kárgyám de nem tudom hogy mi neve így nem tudok hozzá drivert letölteni ahol működik ott Windows7 van ahol nem működik Windows XP. Előre is köszi.

2012. aug. 25. 19:20
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Hát a pontos típus hiányában mi sem tudunk segíteni. Rakj fel egy rendszer diagnosztikai progit, pl. AIDA64, SIW stb. és nézd meg azzal.

Vagy ha a laptopról van, szó annak a pontos típusa is jó lenne.

2012. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére gépről van szó mind a kettő gép szóval akkor megnézem azt a progit és meglátjuk mi lesz.
2012. aug. 25. 22:28
 3/3 A kérdező kommentje:
NEM KELL TÖBB VÁLASZ SIKERÜLT CSAK AHOL NEM MÜKÖDÖT OTT IS WIN 7-ET RAKTAM RÁ ÍGY MÜKÖDÖT ÉPPEN AZON A GÉPEN ÍROK MOST
2012. aug. 27. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!