Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsol be a számítógépem,...

Dani1993 kérdése:

Nem kapcsol be a számítógépem, tud rá megoldást valaki (nem mindennapi probléma)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egyik este kikapcsoltam a gépemet,aztán másnap reggel amikor beakartam kapcsolni nem kapcsolt be.

Hiába nyomkodtam a bekapcsológombot,hiába kapcsolgattam a tápegységet,még szét is szedtem darabokra a gépházat és újra összeraktam és próbáltam bekapcsolni de semmi.

Aztán délután hazajöttem és megpróbáltam bekapcsolni és első próbálkozásra bekapcsolt.Ez így megy Kb 1 hete minden nap,hogy este kikapcsolom,de másnap reggel nem kapcsol be,de ha várok vele 1-2 órát és meg próbálom bekapcsolni elsőre sikerül.

Próbáltam úgy is hogy kivettem a videó kártyát/RAM-ot/HDD-t de így sem kapcsolt be.

A tápegységet kb 3 hónapja vettem azzal nem valószínű hogy gond lenne,szerintem.

Az a legfurcsább hogy amikor elindul a gép akkor semmi gond nincsen vele,ugyan úgy futnak a játékok meg minden.

Ha valaki tud megoldást hálás lennék ha kisegítene : )

Előre is köszi a válaszokat!


2012. aug. 28. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért írd le a tápot márkáját, típusát és teljesítményét. Ez pont az a kategória, hogy igazából BÁRMI okozhatja ezt.
2012. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a régi tápod működik, azért kipróbálhatnád azzal. Lehet az új táp hibás, és ezek szerint még garanciális.
2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tépegységem:

Márka: LC POWER

Típus: LC420H-8

Telljesítmény: 420W


Másik táppal nem próbáltam még a PC-m de a tápomat próbáltam 2 ismerősömnél és müködött tökéletesen mindkettőnél.

2012. aug. 28. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előző táp 400W-os volt a gépemben.
2012. aug. 28. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor portalanítottad utoljára?
2012. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendszeresen portalanítom 2-3 havonta
2012. aug. 28. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Gagyi soha ne vegyél lcpower tápot rosszabb esetben viszi magával a sírba az egész gépet.
2012. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!