Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék gépet váltani mit...

Szeretnék gépet váltani mit vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok most Intel e5600 10gb ddr 1600 ram sapphire 5770 em van. A gép GW2-re illetve Starcraft 2 re kellene és két lehetőség áll előttem: 1. Intel qx9770 vagy qx9650 re csere használtan persze vagy pedig socket csere ekkor természetesen alaplap és cpu csere is bekövetkezne. A gpu mennyire elég ezekhez a játékokhoz?
2012. szept. 12. 16:38
1 2
 1/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

10GB DDR 1600MHz ?

Hogy vannak akor modulok?

és DDR3 nem?

és miért kell ilyen erös proci?

menyiért venéd öket?

2012. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

2x 4GB + 2GB ?

node miket csinálsz gépen? szervert? dolgozol?

igen jobb vga nem ártana ilyen proci mellé

de azokhoz a játékohoz elég kell legyen

2012. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azokhoz a játékokhoz szerintem bőven elég a jelenlegi konfigod is
2012. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen 2x4 +2 és csak azért vettem ennyi ramot mert nagyon olcsó volt, kezdetben persze 2gb volt és 9500ft ért sikerült 8 giga Kingston hyperx ramhoz jutnom, mondom akkor már nem hagyom ott. Nos a qx9770 talán 40 50 körül tudnám megvenni a qx9650t valamivel olcsóbban, socket váltáson még nem gondolkoztam, mit ajánlanátok?
2012. szept. 12. 20:57
 5/14 A kérdező kommentje:
és nagyon nem elég, max low grafikán, de én azért valamennyire élvezni is szeretném a látványt.
2012. szept. 12. 20:58
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

E5600 ?? ilyen processzor nem létezik vagy ha igen akkor pontositsd miröl is van szó (ha csak nem elirtad)


amugy gépigényüket megnézheted nem irják az ajánlotatt legalábbbis gépigény.hu n:P netem miat nemtudok keresgélni

és ott nem irnak extrákat annyira szóval ténleg proci csere kell csak de akkár elég egy E8xxx is

2012. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat valóban elírtam 5300 akartam írni, de nem lenne célszerűbb 4 mag? úgy érzem, hogy a kétmagos cpuk kezdenek kevesek lenni hiába a nagy cache méret nem?
2012. szept. 12. 21:25
 8/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Persze csak olcsóbb procik felé probáltalak terelni

mivel mostani videokáryádhoz böven elég egy 20-25ezres Quad is

söt ahhoz is mehetne akkár 6950/7850 is de akár nagyobb is

szóval ha nagyobb összeget költenél gépre akkor ne felejtsd el hogy platform váltás nem ártana még egy i3 sem rossz vonal söt i5 Sandy t használtan is találni és melesleg amd FX ek elég best buy-ok legalábis 4100/6100

szóval máshogy kelene szerintem ha játék a fontos csak és csak ezek? szerintem ezekhez sem ártana HD 7770

ez kb. 30 újonan és akkor emelé egy jó quad jó áron és van egy jó géped és mégsem keverted hatalmas költségbe magad

még egy Extrem proci drága és akkor még pluszba vga ra még töbet költenél?

nyugodtan mehetne csúcs videokárya is exreme melé vagyis akár gtx 690 / 2db 7970 is de hát te dolgod melesleg elég sokat fogyaszt is extreme szóval

táp od irtad? ha nem leirhatnád Típus ra pontosan (nem emlékszem és mobilon most nem figyeltem...)

2012. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A tápom: Antec 380w de elméletileg 80w+-t bír. Nem szeretnék jelenleg túl sokat költeni gépre csak ami szükséges. Nem tudom, hogy mennyire lesz elég a quad extreme a jövőben (kb hány évig bírná stb.) vagy ennél jobb beruházás lenne egy i5 3570k, mert ha socket csere van, akkor vagy 2500k vagy 3570k ra gondoltam.
2012. szept. 13. 21:24
 10/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


amugy azt irod nem a cache lényeg (legalábbis ha kevés a mag)

aztán oylan procit szeretnél aminek a cachejétól csak az intel csúcs proceszorában van több:)


még egy 6MB os i5 el is böven elvanak manapság még munkára is


szóval iylen proci ténleg csak extra nagyon komoly munkára kell nem véletlen extreme


csak megjegyeztem


töröltem kérdést listámról

2012. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!