Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdek majd fogyózni/...

Most kezdek majd fogyózni/ életmódot váltani. Milyen ételeket vegyek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olcsón,mie lesz szükségem?
2011. dec. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél sok zacskó barna rizst, az fogyaszt, mert felgyorsítja az emésztést, bár az íze elég rossz.
2011. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem most leginkább bejglit meg mézeskalácsot. Várd meg az ünnepek végét, most úgysem fog menni.


De ha nagyon ragaszkodsz hozzá: csirkemell, hal, sok zöldség, túrós, csmellsonka, konzerb zöldbab, mirelit zöldségek.

2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a karácsonyt megvárom:)
2011. dec. 19. 14:37
 4/5 anonim válasza:

Nem rég én is életmódváltásba kezdtem. Hogy ment? Iszonyat nehezen. Többszörösen visszaeső bűnöző vagyok :D Illetve, már azt hiszem, nem esem vissza. Rájöttem, hogy a drasztikus változás nekem nem megy, akkor úgyis feladom. Így nagyon lassan, mindig kis célokat tűztem ki. ilyeneket, hogy:

-nem csokit viszek tízórai mellé hanem 1 almát (narancsot bármit ami gyüm.)

-csak vendégségbe iszom üdítőt, itthon, melóba csak vizet.

-1 héten 1x végig csinálok 1 órás fittness programot dvd-n.

-jó időben gyalog vagy bicajjal megyek munkába.


És aztán jöttek nagyobb horderejű dolgok, amikor ezeket már biztosan megtudtam csinálni.

Pl.- legyen több zöldség a menünkben. Pl. nem húsból csinálok pörköltet hanem gombából. Nem húst rántok, haenem karfiolt. Nem állandóan szalámit eszek a kenyérhez, hanem sajtot is.

1 héten csak 1x süthetek sütit (ez volt a legnehezebb, nagyon édesszájú vagyok).


Takarítás szinten is történtek változások:

Ekcémás voltam, és a doknő azt mondta, valamelyik vegyszertől, kísérletezzem ki, mire. Ezért több helen ecetet használok.pl ablakpucolás, vízkőtelenítés.


Nagyon sok jó tippet olvastam a feminán, az antalvali.com -on. Bár, utóbbit nem kell mindent betartani, kissé radikális. De 1-2 dologban nagyon jó dolgokat írtak.


Fú, remélem nem lett zagyva.

A legfontosabb, hogy csak kis dolgokkal kezdd. Ha látod, hogy sikerült, az kedvet ad a nagyobb változáshoz. ha egyből irreális célt tűzöl ki, az a vége, hogy ez nekem úgyse megy, és minden a régi marad...


Sok sikert, ha kérdésed van, írj nyugodtan!

Üdv: egy sorstárs

2011. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez tetszik! És teljesen igazad van! :)
2011. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!